Bolix dołączyl do grona firm zrzeszonych w Stowarzyszeniu na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) . Jest to organizacja branżowa czołowych polskich producentów materiałów do wykonywania systemów ETICS.

Z dużą satysfakcją witamy firmę BOLIX w naszym stowarzyszeniu. To kolejny ważny reprezentant branży dociepleń, który podpisuje się pod misją naszego stowarzyszenia, zakładającą upowszechnianie i promowanie sprawdzonych i bezpiecznych systemów ETICS, prawidłowych metod wykonywania ocieplania elewacji oraz korzyści płynących z przeprowadzonych zgodnie z wytycznymi SSO prac ociepleniowych – podkreśla prezes Stowarzyszenia, Jacek W. Kulig.
 
Firma Bolix, obecna jest na rynku polskim od 19 lat, posiada szerokie doświadczenie w dziedzinie systemów ETICS. – Od początku naszego istnienia dążyliśmy do krzewienia w Polsce wiedzy o kompletnych rozwiązaniach ETICS. Działania SSO pokrywają się z naszymi celami jako organizacji. Chcielibyśmy podzielić się z innymi uczestnikami rynku ociepleń nie tylko znajomością zagadnień związanych z ocieplaniem budynków, ale także wiedzą z zakresu technologii wykonania wszelkich prac elewacyjnych – zapowiada Mariusz Galocz, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu Bolix SA.