Magia teatru, dobra zabawa, wesołe upominki... a wszystko to dla małych pacjentów szpitala powiatowego w Żywcu, którzy 24 czerwca gościli u siebie Teatr Za Jeden Uśmiech. Inicjatywę wsparła firma Bolix.

Idea była prosta – zapewnić chorym dzieciom możliwość oderwania się od trudów codzienności i przeniesienia się do urokliwej krainy teatru. Sposób realizacji również mało skomplikowany – był nim  spektakl „Świerszcz Maurycy i Banda Komara”, przygotowany przez krakowski Teatr Za Jeden  Uśmiech. Do tego jeszcze atrakcyjne upominki dla maluchów i szpitalna rzeczywistość mogła choć na  kilka chwil nabrać weselszych barw. Wszystko to wymagało jednak odpowiedniego wsparcia  materialnego. Rolę sponsora wzięła więc na siebie firma Bolix. 

To jeden z wielu przykładów naszej prospołecznej aktywności. Bolix regularnie wspiera  potrzebujących. Wśród naszych przyjaciół wymienić można szpitale, domy dziecka czy przedszkola,  ale też np. drużyny sportowe i konkretnych zawodników. Wierzymy, że nawet drobne gesty mogą przynieść wspaniałe efekty – mogą i przynoszą