Kolorowa rodzina BOLIX rozszerzyła się o nowe farby do wnętrz. To prawdziwa moc żywiołów zawarta w 4 profesjonalnych rozwiązaniach dekoracyjnych, które będą odtąd królować nie tylko na salonach.

BOLIX Sonata Acryl White, BOLIX CamertOne Latex, BOLIX Politone Plus, BOLIX Acord Acryl Perfect to propozycje łączące walory estetyczne z funkcjonalnością.

Kolorowa rodzina BOLIX rozszerzyła się o nowe odsłony farb, gruntów i mas szpachlowych. To prawdziwa moc żywiołów zawarta w profesjonalnych rozwiązaniach dekoracyjnych dostosowanych do wnętrz o różnej specyfice.

 

Farby

BOLIX INSIDE to połączenie walorów estetycznych ze skutecznością krycia powłokami malarskimi. W skład kolekcji wchodzą rozwiązania, sprawdzające się znakomicie w określonych typach pomieszczeń. Akrylowa farba Accord ACRYL Perfect, dostępna w szerokiej palecie kolorów, zapewnia niepowtarzalny, zindywidualizowany klimat szczególnie w salonie czy sypialni. Do miejsc intensywnie eksploatowanych  (korytarze, jadalnie, salony) przeznaczona jest lateksowa powłoka Politone Plus, gwarantująca ścianom podwyższoną odporność na mikropęknięcia, szorowanie i ścieranie. Dużą wytrzymałością cechuje się także farba CamertOne LATEX, idealna do pokoju dziecięcego, kuchni czy łazienki. Natomiast dedykowana ścianom i sufitom Sonata ACRYL White tworzy śnieżnobiałą, matową powłokę, pokrywając w pełni malowane powierzchnie we wnętrzach o naturalnej eksploatacji.

i nie tylko

Kolekcję BOLIX INSIDE uzupełniają profesjonalne materiały do przygotowywania podłoża pod malowanie. Zastosowanie gładzi szpachlowej Presto ACRYL pozwala na uzyskanie gładkiej, białej, estetycznej powierzchni doskonale nadającej się pod wykończeniowe powłoki malarskie, tynki dekoracyjne i tapety. Natomiast Active GRUNT to wysoce wydajny, uniwersalny podkład gruntujący z wypełniaczami, zapewniający dobrą przyczepność i krycie farb wewnętrznych.

Nowe propozycje materiałów dekoracyjnych to także nowe możliwości tworzenia ciekawych kompozycji kolorystycznych. Inspirujące barwy świata, wśród których wymienić można choćby jasny beż, lawendową damę, złoty płomień, powitanie wiosny czy koralowe morze, pozwalają wprowadzić do wnętrza upragniony nastrój. A że ten bywa zmienny – co jakiś czas można pomyśleć o nowej dekoracji. Byle nie za często.

 

Więcej o farbach:

  1. BOLIX Sonata Acryl White - tutaj
  2. BOLIX Acord Acryl Perfect - tutaj
  3. BOLIX Politone Plus - tutaj
  4. BOLIX CamertOne Latex - tutaj

Więcej o pozostałych produkatch z lini BOLIX INSIDE

  1. BOLIX Presto Acryl - tutaj
  2. BOLIX Active Grunt - tutaj