23 stycznia br. odbyła się XV Gala Builder Awards. Podczas Gali wręczane są prestiżowe nagrody przyznawane w czterech kategoriach. Nagrody mają na celu wyłonienie wyróżniających się firm i osób działających na polskim rynku budowlanym, promocji tych firm i osób oraz upowszechniania dobrych praktyk i relacji biznesowych w branży budowlanej.

Wręczenie nagród przez miesięcznik „Builder” miało miejsce tradycyjnie podczas uroczystej gali – wydarzenia od lat uznawanego za jedno z najbardziej prestiżowych w branży. Najlepsi z najlepszych XV edycji Builder Awards wyróżnienia odebrali 23 stycznia na scenie warszawskiego Multikina Złote Tarasy.

Firma Bolix odebrała wyróżnienie w kategorii Budowlana Firma Roku, a Prezes Maciej Korbasiewicz otrzymał tytuł Osobowość Branży 2017. W przypadku Budowlanej Firmy Roku oceniano m.in. pozycję podmiotu w branży oraz osiągnięcia na tle konkurencji, jakość produktów i usług, spełnianie norm, wytycznych, przede wszystkim zaś potrzeb klientów, a także rzetelność oraz stabilność prowadzonej działalności. Tytuł Osobowość Branży przyznawany jest za indywidualne osiągnięcia oraz za szczególną rolę jaką odgrywają liderzy. To kolejne podkreślenie wartości drogi jaką obrała firma BOLIX i pokazuje, że jakość i etyka w biznesie są najwyższą wartością.