Cztery panele dyskusyjne, dwudziestu ośmiu prelegentów, prawie siedem godzin dyskusji oraz jedenastu nagrodzonych laureatów prestiżowych statuetek – to w skrócie opisuje co się działo podczas IX edycji konferencji „Infrastruktura Polska & Budownictwo” oraz uroczystej gali rozdania „Diamentów Infrastruktury i Budownictwa”.

Dnia 8 lutego 2018 roku, w hotelu The Westin Warsaw, odbyła się IX edycja Konferencji Infrastruktura Polska & Budownictwo podczas, której nasza firma pełniła rolę partnera. Wśród osób zaproszonych do panelu dyskusyjnego znalazł się nasz Dyrektor Sprzedaży – Pan Leszek Sławiński, który opowiadał o roli innowacji w budownictwie, o ich motywach powstawania, o interesach marek w ich wprowadzaniu, a także o szansach na konkurowanie z zachodnimi producentami, jakie niesie za sobą biznes o dobrym zapleczu badawczym, takim jak Bolix. Po części oficjalnej wszyscy goście i prelegenci zostali zaproszeni na uroczystą Galę wręczania nagród „Diamenty Infrastruktury i Budownictwa”, po której odbył się koncert zespołu muzycznego i wieczorny bankiet.

Organizatorem wydarzenia był Executive Club – „organizacja zrzeszająca przedstawicieli top managementu, którego misją jest promowanie najwyższych standardów przywództwa w środowisku biznesowym. Misję tę Klub realizuje jako platforma wymiany doświadczeń, wiedzy i idei poprzez unikalną współpracę świata praktyków biznesu, wybitnych przedstawicieli nauki i polityki”– jak można przeczytać na stronie.

Wśród zacnego grona gości honorowych znalazły się takie osoby jak: Dr Libor Lochman - Dyrektor Zarządzający, Wspólnota Kolei Europejskich oraz Zarządców Infrastruktury Kolejowej (CER); Ryszard Trykosko - Przewodniczący Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa czy Prezes Zarządu Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa - Jan Styliński. Obecność naszych przedstawicieli w tak ważnych wydarzeniach branżowych świadczy o wysokiej pozycji oraz renomie marki Bolix. Cieszymy się, że możemy dzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem i jednocześnie być częścią tak ważnych, branżowych wydarzeń.