Miło nam poinformować, że zostaliśmy oficjalnym sponsorem zeszłorocznych wicemistrzów Polski w samochodowych rajdach historycznych – ekipy Escort RS Rally Team Poland. Zespół stanowi: Marcin Grzelewski - jako kierowca oraz Krzysztof Niedbała - jako pilot.

Zawodnicy sami siebie opisują jako pasjonatów motoryzacji, której najaktywniejszą formę w postaci rajdów samochodowych, uprawiają od wielu lat. Uczestniczą w różnych zawodach organizowanych dla aut z tzw. złotej ery motoryzacji - imprez, w których swoją klasyfikacje mają sportowe samochody z lat 60-70-80-tych potocznie nazywane ‘legendami’.

W weekend 19-20.05.2018 odbył się inauguracyjny dla ekipy wyścig podczas 52. Rajdu Dolnośląskiego. Legendarny już rajd to ponad 600 km tras i ponad 120 km odcinków specjalnych o bardzo zróżnicowanej nawierzchni.

Ekipa ukończyła wyścig zajmując  1-wsze miejsce w klasie i 2-gie w klasyfikacji generalnej wiekowej (samochody z homologacja do 1981 roku). Wśród wszystkich ekip startujących czas 1:31:23:4 zapewnił im 6-ty wynik! Gratulujemy!

Marcin z zawodu jest architektem i jego współpraca z Bolixem odbywa się nie tylko na torze, ale też na budowie i przy biurku projektowym! Bardzo się cieszymy, że możemy wspierać tego typu inicjatywy, szczególnie, jeśli wspieranymi osobami są prawdziwi pasjonaci!