18 czerwca 2018 roku w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie ogłoszone zostały wyniki XXVIII edycji konkursu „Teraz Polska” oraz IX edycji konkursu „Wybitny Polak”.

W tym roku nagrodzono 12 produktów, 10 usług, 2 przedsięwzięcia innowacyjne oraz 2 gminy. Wśród produktów, które zakwalifikowały się do przedłużenia praw do używania godła i hasła „Teraz Polska” znalazł się ponownie system dociepleń BOLIX na styropianie wykończony tynkiem silikonowym. Fakt, że otrzymaliśmy przedłużenie praw świadczy o stabilnej i wysokiej jakości oferowanych przez Bolix  produktów. Proces weryfikacji wniosków jest bardzo złożony i uwzględnia szereg czynników tj. obrót, dynamika sprzedaży, liczba reklamacji itd., które pozwalają określić potencjał i kierunek rozwoju produktu. System oparty na tynku SIL to niezmiennie jeden z lepszych systemów dostępnych na rynku, który stanowi trwałą wyprawę tynkarską o bardzo niskiej nasiąkliwości powierzchniowej, podwyższonej elastyczności oraz paroprzepuszczalności. To także system o zwiększonej odporności na zabrudzenia oraz czynniki atmosferyczne.

BOLIX - godło Teraz Polska

Zdobycie, a później utrzymanie, tak ważnej nagrody to zwieńczenie długofalowego procesu podnoszenia jakości i udoskonalania naszych produktów. Jesteśmy niezwykle dumni, że wiele lat naszej ciężkiej pracy przerodziło się w tak duży sukces, którego odzwierciedleniem jest otrzymane wyróżnienie. Godło Teraz Polska dla BOLIX pokazuje, że obraliśmy słuszną drogę, a nasze rozwiązania i systemy ociepleń są doceniane przez ekspertów. Starając się, aby nasze produkty były jak najlepsze wdrożyliśmy system zarządzania jakością zgodnie z ISO 9001 oraz wymaganiami Zakładowej Kontroli Produkcji producentów materiałów budowlanych. Wykonujemy badania wyrobów na etapie wdrożenia, ale także po ich wprowadzeniu chcąc mieć pewność, że oferowany przez nas produkt spełnia najwyższe wymagania i jest konkurencyjny. Nasza firma zapewnia jakość produktów dzięki doborowi wysokiej jakości surowców z uwzględnieniem ich wpływu na środowisko oraz stałej kontroli procesu produkcyjnego.

Traktujemy to wyróżnienie nie tylko jako skuteczne narzędzie marketingowe, ale przede wszystkim jako gwarant dobrego wyboru i najlepszej jakości dla konsumentów, przyznawany przez niezależną instytucję. Jesteśmy przekonani co do jakości swoich produktów, a tego typu wyróżnienia tylko pomagają nam w propagowaniu idei polskich produktów o wysokiej jakości.