Kolejny rok współpracy producenta rozwiązań elewacyjnych z jednym z najbardziej znanych i cenionych Stowarzyszeń Architektów.

Do grona firm wspierających Stowarzyszenie Architektów Polskich ponownie dołączyła firma BOLIX. W tym roku firma będzie także pełniła rolę Mecenasa i pomoże wyłonić zwycięzcę w konkursie Nagroda Roku Stowarzyszenia Architektów Polskich za najlepszy obiekt architektoniczny zrealizowany do końca 2017 r. w Polsce. Ogłoszenie wyników oraz wernisaż wystawy odbędzie się 23. maja 2018 roku.

Firma BOLIX z dużym entuzjazmem i zaangażowaniem wspiera różne aktywności SARP i jest jego Partnerem już od 2009 roku. Tak długoletnia współpraca wynika z wzajemnego zrozumienia, wspólnych wartości i świadomości korzyści dla obu stron wynikających z wzajemnego inspirowania się, edukowania oraz profesjonalnego wsparcia. BOLIX, podobnie jak SARP, za cel stawia sobie propagowanie nowoczesnych systemów ociepleń oraz atrakcyjnych rozwiązań dekoracyjnych na elewacji przy zachowaniu najwyższych parametrów jakości. System BOLIX oparty na tynku silikonowym odznaczony został niedawno prestiżowym godłem „Teraz Polska” przyznawanym „najlepszym produktom i usługom, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych” – jak piszą organizatorzy konkursu. Od kilku lat w ofercie firmy można także znaleźć kolekcję modnych efektów dekoracyjnych Design Collection, w której skład wchodzą systemy tynkarskie imitujące drewno, beton, metal czy kamień. Rozwiązania te umożliwiają szybkie wykończenie podłoża w wybranym stylu, z wykorzystaniem szerokiej palety kolorów, faktur i motywów.