BOLIX wprowadza nową linię produktów przeznaczonych do wykonywania hydroizolacji elementów budynku, mających bezpośrednią styczność z gruntem.

Hydroizolacje Bitumiczne BOLIX to grupa 4 produktów zapewniających kompleksową ochronę i hydroizolację fundamentów przed szkodliwym oddziaływaniem wody i wilgoci. Specyfika każdego z nich uwzględnia rodzaj gruntu oraz poziom wody w zabezpieczanym miejscu. Dzięki temu możliwe jest precyzyjne dopasowanie rozwiązania do konkretnych potrzeb: izolacja przeciwwilgociowa, przeciwwodna, a także przeciwwodna typu ciężkiego. Ta ostatnia stosowana jest, gdy zwierciadło wody gruntowej znajduje się powyżej poziomu fundamentów niezależnie od rodzaju gruntu oraz w gruntach nieprzepuszczalnych gdzie wody opadowe  długo utrzymują się wokół fundamentów wywołując parcie na hydroizolację. Izolacje te mają za zadanie chronić fundamenty przed wodą naporową, czyli wywierającą ciśnienie hydrostatyczne.

 W skład nowej linii produktów wchodzą:

W załączniku szczegółowa prezentacja produktów. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o ich przeznaczeniu, właściwościach i zastosowaniu.

Więcej o bitumach można znaleźć w kategorii produktów bitumiczne masy do hydroizolacji fundamentów