Nasi przedstawiciele przebywają obecnie na targach RESTA, czyli największych targach branży budowlanej w krajach bałtyckich. Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć BOLIXU! Targi trwają aż 4 dni, bo od 25 do 28 kwietnia 2018 roku i są doskonałą okazją do spotkania z klientami czy dystrybutorami z tego regionu.

W tym roku można nas spotkać na stoisku naszego dystrybutora - UAB Konstruktorius LT – silnego i lojalnego partnera BOLIX na Litwie, który w swojej sieci sklepów z powodzeniem rozwija markę Styline.

Pierwsze targi odbyły się w 1994 roku, czyli łatwo obliczyć, że ich tradycja sięga już ponad 24 lat! To jedno z bardziej prestiżowych wydarzeń, na którym co roku wystawia się pond 500 firm z Litwy i innych krajów Europy, tj. Łotwa, Estonia, Rosja czy Białoruś.

Tegoroczna wystawa koncentruje się na budownictwie opartym na uniwersalnych zasadach projektowania. Zasady te zakładają, że budynki i otoczenie są tak zaprojektowane, aby każdy czuł się komfortowo żyjąc, pracując, relaksując się i korzystając z nich. Zasady Universal Design (UD) w dziedzinie budownictwa obejmują wszystkie dziedziny budownictwa i dziedziny pokrewne i są wyraźnie zgodne z potrzebą życia, pracy, relaksu i korzystania z rzeczy w łatwy, prosty i intuicyjny sposób.

Uczestnictwo w tego typu wydarzeniach jest szczególnie wartościowym doświadczeniem, które pozwala na budowanie długofalowych i wartościowych relacji z partnerami biznesowymi. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.