System zaprojektowany do rządowego programu CZYSTE POWIETRZE

BOLIX  stworzył nowy system BOLIX THERM, którego produkty zachwoują najwyższe parametry nawet po długim okresie użytkowania. System ten został zaprojektowany do programu Czyste Powietrze, w którym możemy ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację naszego domu. Niezwykle ważnym aspektem termomodernizacji jest właściwa kolejnośc podejmowanych działań. Głównym celem takich działań jest zmniejszenie zapotrzebowania i zużycia energii cieplnej w budynku mieszkalnym. 

W pierwszej kolejności najważniejsza jest termoizolacja, czyli ODPOWIEDNIE OCIEPLENIE BUDYNKU. Proces ten wymaga nie małych nakładów finansowych, jednak pozwala na oszczędnosći w przyszłości, ponieważ dzięki odpowiedniej termoizolacji wysokość rachunków za ogrzewanie domów zdecydowanie się obniża - jest to najlepszy sposób na poprawę efektywności energetycznej budynków. Oprócz tego, że generuje oszczędności energii potrzebnej do zapewnienia komfortu termicznego to sprawia, że emisja szkodliwych substancji diametralnie się zmniejsza co pozwoliłoby znacznie ograniczyć problem SMOG-u w Polsce.

PRODUKTY SYSTEMU BOLIX THERM 

BOLIX FSC- to farba silikonowa przeznaczona jest do wykonywania dekoracyjnych, renowacyjnych i konserwacyjnych powłok malarskich na
zewnętrznych ścianach budynku.

Podłoża, na których można stosować silikonową powłokę malarską: