System zaprojektowany do rządowego programu CZYSTE POWIETRZE

BOLIX stworzył nowy system BOLIX THERM, którego produkty zachowują najwyższe parametry nawet po długim okresie użytkowania. System ten został zaprojektowany do programu Czyste Powietrze, w którym możemy ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację naszego domu. Niezwykle ważnym aspektem termomodernizacji jest właściwa kolejność podejmowanych działań. Głównym celem takich działań jest zmniejszenie zapotrzebowania i zużycia energii cieplnej w budynku mieszkalnym. Program dofinansowania ocieplenia domu Czyste Powietrze ma również na celu poprawę jakości powietrza, którym na co dzień oddychamy.

Program Czyste Powietrze - oddychaj bez obaw

Prawidłowe ocieplenie domu jednorodzinnego to niemałe wyzwanie… i koszty. W wielu domach nadal można znaleźć prymitywne, wieloletnie (czasami nawet wielowiekowe) piecyki typu koza. Chociaż ocieplenie domu to ważna sprawa - nikt w końcu nie chce marznąć we własnych czterech ścianach - czyste powietrze jest równie istotne. A co je zanieczyszcza? Przede wszystkim ślad węglowy, który powstaje podczas spalania paliwa. Rząd Polski stworzył program dofinansowania ocieplenia dla wszystkich Polaków mieszkających w domach jednorodzinnych. Otrzymanie dotacji ma przede wszystkim zachęcić do wymiany pieca. Można też starać się o dofinansowanie ocieplenia budynku styropianem lub wełną. Niezależnie od tego, jaki materiał wybierzesz, u nas znajdziesz produkty, które znacznie ułatwią całą pracę. Wykorzystaj część dotacji na ocieplenie budynku swojego domu za pomocą produktów firmy Bolix!

Ocieplenie budynku z dofinansowania produktami od Bolix

W pierwszej kolejności najważniejsza jest termoizolacja, czyli ODPOWIEDNIE OCIEPLENIE BUDYNKU. Proces ten wymaga niemałych nakładów finansowych, jednak pozwala na oszczędności w przyszłości. Dzięki odpowiedniej termoizolacji wysokość rachunków za ogrzewanie domów zdecydowanie się obniża - jest to najlepszy sposób na poprawę efektywności energetycznej budynków. Oprócz tego, że generuje oszczędności energii potrzebnej do zapewnienia komfortu termicznego, sprawia, że emisja szkodliwych substancji diametralnie się zmniejsza co pozwoliłoby znacznie ograniczyć problem smogu w Polsce.

PRODUKTY SYSTEMU BOLIX THERM 

BOLIX FSC- to farba silikonowa przeznaczona jest do wykonywania dekoracyjnych, renowacyjnych i konserwacyjnych powłok malarskich na
zewnętrznych ścianach budynku.

Podłoża, na których można stosować silikonową powłokę malarską: