Informujemy, że pożar, który wybuchł około godz. 21:00 w poniedziałek 23.04.2018 nie dotknął w żadnym stopniu firmy Bolix. Nasza fabryka ani żadne inne dobra materialne spółki nie ucierpiały w pożarze.

W trosce o bezpieczeństwo pracowników wstrzymano wczoraj proces produkcyjny w naszej firmie, ewakuowano ludzi oraz odwołano wszystkie zaplanowane załadunki.

Magazyn Bolix znajdujący się w sąsiedztwie płonącego zakładu, dzięki sprawnej akcji ratunkowej, został zabezpieczony i nic nie uległo zniszczeniu.
Sytuacja dziś rano wróciła do normy nie ma już zagrożenia, któe powodowałoby konieczność dalszego wstrzymywania prac w firmie.
W związku z przeprowadzoną ewakuacją nasza firma może mieć pewne opóźnienia w dostawach. Każdy z naszych odbiorców zostanie poinformowany o tym jak zaistniała sytuacja wpłynie na plan dostaw w najbliższych dniach. Szczegółowych informacji o statusie zamówień udziela BOK.

W obliczu wielkiej tragedii dla firmy dotkniętej pożarem składamy wyrazy współczucia, a działającym na miejscu zastępom straży pożarnej bardzo gratulujemy sprawnie przeprowadzonej akcji ratunkowej.