Aby nieustannie tworzyć dobre produkty, należy zapewnić im odpowiednie, profesjonalne zaplecze. Służy temu troska o nowoczesny park technologiczny, fachową kadrę i spełnianie restrykcyjnych norm jakościowych, a także innowacyjne podejście do wdrażanych projektów.

W maju Ośrodek Certyfikacji i Normalizacji Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych z Krakowa poświadczył zgodność badań jakościowych wykonywanych w laboratorium BOLIX z restrykcyjnymi wymogami wytycznych Instytutu. Na tym jednak nie koniec, bo już w kolejnym miesiącu ta sama jednostka certyfikująca pozytywnie oceniła wyniki badań klejów BOLIX U i BOLIX Z w zakresie ich przyczepności do styropianu. W ten sposób bardzo istotne elementy systemów ociepleń uzyskały wiarygodne potwierdzenie jakości. 

W czerwcu doceniono również walory BOLIX US, uniwersalnego kleju do płyt styropianowych, który w trakcie specjalnej gali na Stadionie Narodowym otrzymał prestiżowe wyróżnienie w postaci Medalu Europejskiego. Natomiast sama firma BOLIX została tegorocznym laureatem Polskiego Rejestru Czystszej Produkcji i Odpowiedzialnej Przedsiębiorczości, co znakomicie wpisuje się w, realizowaną konsekwentnie od lat, politykę wytwórczości przyjaznej dla środowiska.Więcej o nagrodach i bieżących działaniach w najbliższym biuletynie informacyjnym BOLIX Times - tutaj