Targi Grupy PSB to wyjątkowe wydarzenie. Co roku firmy współpracujące z siecią spotykają się, aby renegocjować kontrakty i zawrzeć nowe umowy. Jest to także czas na poznanie nowości, które pojawiły się na rynku budowlanym.

Jako ważny partner PSB, nasza firma wzięła udział w targach już kolejny raz.  Targi odbyły się w dniach 6-7.03.2018r. Stoisko BOLIX od samego rana cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Nasi przedstawiciele reprezentowali  firmę i odpowiadali na pytania odwiedzających. Liczymy że obecność na targach przyczyni się do zwiększenia liczby i wartości inwestycji w kolejnych latach.

Tegoroczne targi był także niezwykłe ze wglądu na jubileusz firmy, która świętowała 20-lecie istnienia. Podczas uroczystej gali, która odbyła się w hali E Targów Kielce, przedsiębiorstwa i instytucje związane z Grupą PSB otrzymały wyjątkowe statuetki wykonane z krzemienia pasiastego. Firma BOLIX jako jedna z 20 największych dostawców Grupy PSB otrzymała nagrodę za wieloletnią współpracę. Podczas wręczania nagród Zarząd sieci podkreślił znaczenie długoletniej i udanej współpracy między przedsiębiorstwami a Grupą PSB.

Zeszłoroczną edycję odwiedziło blisko 5 tysięcy osób, 356 wystawców oraz 368 partnerów Grupy, w ciągu dwóch dni targowych zawarto ponad 15 tysięcy kontraktów, których wartość szacuje się na 369 milionów złotych!