Profile aluminiowe systemowe | Listwy balkonowe, tarasowe | Profile okapowe na balkon i taras

 • Czym są aluminiowe profile systemowe?

  Profile systemowe aluminiowe są powszechnie wykorzystywane w meblarstwie. Dzięki nim można tworzyć trwałe szafki, komody oraz szuflady. Aluminiowe profile wyróżniają się od innych elementów charakterystycznymi rowkami na całej powierzchni. Niektóre posiadają otwory, umożliwiające składanie zaawansowanych konstrukcji. Z pomocą profili aluminiowych systemowych można tworzyć stałe, stabilne mocowania.

  Najczęściej kupowanymi aluminiowymi profilami są te krawędziowe. Dzięki nim można stworzyć estetyczne przejścia między parkietem lub panelami a płytkami naściennymi. Ciężko też wyobrazić sobie remont bez profili aluminiowych narożnych. To właśnie one zabezpieczają naroża zewnętrzne płytek przed uszkodzeniami mechanicznymi.

 • Profile aluminiowe okapowe w ofercie BOLIX

  W ramach naszego asortymentu oddajemy do Twojej dyspozycji profesjonalnie wykonane listwy balkonowe. Są one wykorzystywane do wykańczania zewnętrznych lub wewnętrznych krawędzi obecnych na balkonach, loggiach i tarasach, w efekcie mogą pełnić funkcję profili aluminiowych ozdobnych. Nasze profile okapowe do balkonów i tarasów są odporne na korozję, dzięki czemu mogą być wystawione nawet na długotrwałe działanie wilgoci.

  Do głównych zalet, którymi odznaczają się profile aluminiowe systemowe z naszej oferty zaliczyć należy przede wszystkim ich podwyższoną względem wyrobów konkurencyjnych odporność na codzienną eksploatację. W porównaniu do konwencjonalnych blacharskich obróbek metalowych, nasze profile aluminiowe balkonowe cechują się m.in. zoptymalizowaną ochroną przed grzybami, dzięki zastosowaniu procesów takich jak malowanie proszkowe czy aplikacja specjalistycznych poliestrowych powłok malarskich. Profile okapowe na balkon i do tarasu są niezbędne, jeżeli wykładasz powierzchnię ceramicznymi płytkami.

  Dodatkowo każdy nasz profil okapowy balkonowy jest również niezwykle łatwy w montażu. Bez większego problemu zainstaluje go zarówno pracownik profesjonalnej firmy budowlanej, jak i osoba przeprowadzająca amatorski remont w domu. Profil okapowy balkonowy i tarasowy Bolix założysz w kilka minut!

 • Narożne profile aluminiowe

  Budując naszą ofertę, stawiamy przede wszystkim na jej kompleksowość. Zależy nam na tym, abyś bez względu na stopień skomplikowania potrzeb czy specyfikę obszaru montażu mógł odnaleźć u nas idealnie spełniające Twoje oczekiwania profile okapowe do tarasów, loggii czy balkonów. W związku z tym uwzględniliśmy w naszym asortymencie także profile okapowe narożne w dwóch standardowych wariantach ugięcia – wykrzywione pod kątem 135 lub 90 stopni.

  Cechy i właściwości fizyczne naszych narożnych profili balkonowych nie różnią się od tych charakterystycznych dla ich odpowiedników, czyli prostych profili balkonowych i tarasowych, jednak zastosowany w ich przypadku kształt pozwala na skorzystanie z nich bez konieczności dodatkowego gięcia.

  Systemy balkonowe od BOLIX

  Decydując się na systemy balkonowe BOLIX zyskujesz kompletne rozwiązanie obejmujące nie tylko same aluminiowe profile systemowe, ale również wszelkie niezbędne pozostałe części, takie jak zakończenia, wspomniane już wcześniej narożniki czy też zmyślnie zaprojektowane maskujące łączniki. Jeśli chodzi o te elementy wymienione jako ostatnie, pozwalają one jeszcze bardziej podnieść bazowe walory estetyczne naszych produktów, ponieważ doskonale ukrywają krawędzie obecne w miejscu, w którym jedna listwa okapowa balkonowa styka się z drugą.

  Z niewymienionych dotychczas atutów charakteryzujących dowolny profil balkonowy okapowy od BOLIX wspomnieć należy ponadto o stosowanych przez nas praktycznych rozwiązaniach konstrukcyjnych, takich jak kapinosy umożliwiające odprowadzenia nadmiaru wody bez ryzyka powstawania zacieków czy specjalne otwory drenażowe chroniące balkony aluminiowe przed zaleganiem wilgoci pod okładzinami.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Jeśli zastanawiasz się jaki rodzaj profilu aluminiowego np. okapowego balkonowego wybrać, serdecznie zachęcamy do kontaktu i skorzystania z profesjonalnej pomocy naszych doradców technicznych.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów