Farby akrylowe wewnętrzne i zewnętrzne do elewacji

 • Farby akrylowe

  Farby akrylowe do elewacji bazują na spoiwach akrylowych. Wyróżniają się przede wszystkim charakterystyczną, gładką konsystencją, często porównywaną do emulsji. Akrylowe farby strukturalne to świetny wybór do prac na zewnątrz - np. do malowania płotów, mebli ogrodowych lub elewacji. Dlaczego? Świetna przyczepność do podłoża oraz odporność na zmywanie sprawiają, że farba fasadowa akrylowa może wytrzymać nawet lata niekorzystnych warunków atmosferycznych.

 • Farby zewnętrzne akrylowe - gwarancja trwałego koloru

  Farby akrylowe elewacyjne Bolix po wyschnięciu tworzą gładką, aksamitną powierzchnię. Idealnie nadają się do wyrównywania starych, zużytych ścian. Stworzona przez farbę akrylową zewnętrzną warstwa posiada bardzo niski stopień nasiąkliwości. Co to oznacza? To, że farby elewacyjne akrylowe Bolix nie wchłaniają wilgoci. Częstym powodem, dla którego decydujemy się malować elewację, jest odpadanie warstwy koloru dużymi płatami. Farby akrylowe zewnętrzne Bolix trzymają się powierzchni nawet przez kilka lat.

  Pomalowałeś już elewację i jesteś zachwycony efektami? Farby akrylowe Bolix mogą posłużyć również do malowania wnętrz. Szczególnie skuteczne mogą okazać się w pomieszczeniach, w których często unosi się wilgoć, np. łazienka lub suszarnia. Farby akrylowe do ścian wewnętrznych pozwolą Ci dłużej cieszyć się gładką powierzchnią każdej ściany.
   

 • Wybierz jakoś farb akrylowych od Bolix

  Nasze produkty są też bezpieczne w użytkowaniu. Staramy się dodawać do nich jak najmniej formaldehydu, którego zbyt duże stężenie może negatywnie wpływać na ludzki organizm. Farby akrylowe na zewnątrz i do wnętrz Bolix nie posiadają charakterystycznego, przykrego zapachu, wzbudzającego u wielu osób bóle głowy. Produkty naszej firmy są przyjazne środowisku i nie zostawiają śladów szkodliwych substancji w powietrzu. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą bogatą ofertą! Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas idealny odcień farby elewacyjnej akrylowej. Możemy zagwarantować, iż pozostanie on z Tobą na długo! 

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów