Farby do renowacji

  • Farby renowacyjne

    Farby do renowacji różnią się od tych, które produkuje się z myślą o nakładaniu na czyste ściany. Dlaczego warto po nie sięgnąć podczas odnowy elewacji? Odpowiednio dobrane związki chemiczne sprawiają, że farby do renowacji są wodoodporne i odporne na ścieranie. Trzymają się nawet nierównych powierzchni lub takich, na których pozostały resztki poprzednio nałożonego produktu.

  • Farby do zadań specjalnych

    Farby renowacyjne Bolix pomogą Ci tchnąć nowe życie w podstarzałą elewację. Jeżeli Twój dom odstrasza gości odpadającym tynkiem i popękaną farbą, warto sięgnąć po nasze produkty. Oferujemy farby do renowacji bazujące na silikonie, silikacie i akrylu - po zaschnięciu tworzą one przyjemną w dotyku, wygładzoną warstwę koloru. Nasze produkty są odporne na porastanie grzybami i glonami, dzięki czemu długo nie będziesz musiał ponownie sięgać po sprzęt do malowania. Farbom renowacyjnym nie grożą również trudne warunki atmosferyczne.

    Farby do renowacji Bolix mogą być nakładane na nowe powierzchnie. Cząsteczki produktu wiążą się ze strukturą ściany, tworząc w ten sposób niezwykle trwałą powłokę koloru. Sięgając po farby renowacyjne Bolix możesz być pewien, że długo nie będziesz musiał do nich wracać w celu kolejnej odnowy elewacji.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów