• Farby lateksowe do wnętrz

  W ramach niniejszej kategorii proponujemy Ci wysokiej jakości farby lateksowe BOLIX dedykowane malowaniu sufitów oraz ścian obecnych w pomieszczeniach narażonych na częstą i intensywną eksploatację. Produkty te doskonale sprawdzą się m.in. wewnątrz korytarzy, klatek schodowych czy obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola, przychodnie i inne placówki służby zdrowia, a także bary, restauracje, warsztaty lub rozmaitego rodzaju zakłady produkcyjne.

  Do istotnych zalet oferowanych przez nas farb lateksowych zaliczyć należy w szczególności dużą uniwersalność w kontekście możliwego typu podłoża. Produkty te z powodzeniem zaaplikujesz na tynk gipsowy, cementowy lub cementowo-wapienny. Dodatkowo możesz z nich skorzystać także w przypadku betonu, płyt kartonowo-gipsowych, papierowej tapety oraz podłoża z włókna szklanego. Jednocześnie umożliwiają też malowanie drobnych detali wykonanych z cegły, drewna, kamienia lub materiałów drewnopodobnych.

 • Atuty farb lateksowych od BOLIX

  Z pozostałych kluczowych atutów dowolnej farby lateksowej obecnej w naszej ofercie warto także wspomnieć o istotnie wyższej w porównaniu do wyrobów konkurencyjnych ochronie przed oddziaływaniem większości dostępnych na polskim rynku preparatów dezynfekujących i czyszczących. Ponadto nasze farby lateksowe odznaczają się również:

  • wysokim stopniem odporności na szorowanie na mokro,
  • zwartą i łatwą w aplikacji strukturą uodpornioną na powstawanie mikropęknięć w ramach finalnie uzyskiwanej powłoki,
  • bezpieczną recepturą pozbawioną organicznych rozpuszczalników,
  • wysoką wydajnością – do 14m2 z jednego litra farby lateksowej,
  • wieloletnią stabilnością kolorystyczną.

   

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów