Farby lateksowe zmywalne do wnętrz

 • Farby lateksowe do wnętrz

  W ramach niniejszej kategorii proponujemy Ci wysokiej jakości farby lateksowe BOLIX. Są one dedykowane malowaniu sufitów oraz ścian obecnych w pomieszczeniach narażonych na częstą i intensywną eksploatację. Lateksowe farby do ścian Bolix doskonale sprawdzą się m.in. wewnątrz korytarzy, klatek schodowych czy obiektów użyteczności publicznej: szkoły, przedszkola, przychodnie i inne placówki służby zdrowia, a także bary, restauracje, warsztaty lub rozmaitego rodzaju zakłady produkcyjne.

  Farby zmywalne lateksowe do wnętrz Bolix docenią wszyscy rodzice. W przypadku, gdy Twój maluch postanowi stworzyć na ścianie nowe dzieło sztuki, wystarczy przetrzeć je szmatką. Lateksowe farby Bolix nie zatrzymują w swojej strukturze tuszu pisaków lub innych przyborów do pisania. Substancje obce pozostają na śliskiej, gładkiej warstwie, co ułatwia ich zmycie.

  Do istotnych zalet oferowanych przez nas farb lateksowych zaliczyć należy w szczególności dużą uniwersalność w kontekście możliwego typu podłoża. Produkty te z powodzeniem zaaplikujesz na tynk gipsowy, cementowy lub cementowo-wapienny. Farby lateksowe do ścian betonu, płyt kartonowo-gipsowych, papierowej tapety oraz podłoża z włókna szklanego. Jednocześnie umożliwiają też malowanie drobnych detali wykonanych z cegły, drewna, kamienia lub materiałów drewnopodobnych.

 • Atuty farb lateksowych od BOLIX

  Z pozostałych kluczowych atutów dowolnej farby lateksowej obecnej w naszej ofercie, warto także wspomnieć o ochronie przed działaniem większości dostępnych na polskim rynku preparatów dezynfekujących i czyszczących. Jest ona znacznie wyższa, niż u konkurencyjnych produktów tego typu. Ponadto nasze farby lateksowe odznaczają się również:

  • wysokim stopniem odporności na szorowanie na mokro,
  • zwartą i łatwą w aplikacji strukturą uodpornioną na powstawanie mikropęknięć w ramach finalnie uzyskiwanej powłoki,
  • bezpieczną recepturą pozbawioną organicznych rozpuszczalników,
  • wysoką wydajnością – do 14m2 z jednego litra farby lateksowej,
  • wieloletnią stabilnością kolorystyczną.

  Lateksowa farba Bolix pozwala Ci długo cieszyć się intensywnym, soczystym kolorem ścian. Nasze produkty są niezwykle proste w aplikacji - mogą sięgnąć po nie osoby, które nigdy wcześniej nie robiły samodzielnie remontu. Farby lateksowe do wewnątrz Bolix nie zawierają szkodliwych formaldehydów, dzięki czemu malowanie pokoju może być świetną zabawą dla całej rodziny.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów