Farby silikatowe – wewnętrzne i zewnętrze do elewacji

  • Farby silikatowe

    Farby silikatowe należą do grupy produktów dyspersyjnych - bazują na różnego rodzaju żywicach silikatowych. To właśnie one gwarantują świetny poślizg podczas malowania i gładką warstwę koloru nawet na nierównych powierzchniach. Farby silikatowe charakteryzują się wyjątkową odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne - dlatego używa się ich przede wszystkim na elewacjach. Można nakładać je na wcześniej niemalowane ściany lub odnawiać zużyte już warstwy. Farby elewacyjne silikatowe Bolix pomagają w szybkiej, sprawnej renowacji nawet najbardziej wysłużonych frontów domów.

  • Rekomendowane farby silikatowe od Bolix

    Silikatowe farby Bolix wyróżniają się na rynku niską zawartością szkodliwych formaldehydów. Nasze produkty nie posiadają charakterystycznego, nieprzyjemnego zapachu i nie wywołują bólu głowy podczas pracy. Farby elewacyjne silikatowe Bolix zapewniają ścianom odpowiednie zabezpieczenie przed porastaniem przed mech, grzyby lub glony. Ich warstwy stanowią też barierę przed deszczem, śniegiem i wysoką wilgocią. Farba silikatowa Bolix może być używana zewnętrznie i wewnętrznie. Możesz sięgnąć po nią podczas malowania często używanych pomieszczeń, w których łatwo o zabrudzenie lub zamoczenie ścian - np. łazienki lub kuchni. Farby silikatowe stosowane do wnętrz znacznie dłużej trzymają się powierzchni - a to dzięki wysokiej paroprzepuszczalności. Para wodna - powstała np. podczas brania prysznica lub gotowania - może powodować pękanie warstwy koloru. Na szczęście farby silikatowe zewnętrzne Bolix możesz stosować również w swoim domu!

    Sięgając po farby fasadowe silikatowe Bolix wybierasz też produkt bezpieczny dla naszego środowiska. Nasze produkty spełniają wymagania certyfikatu BREEAM, świadczącego o wykorzystaniu produktów o niskiej szkodliwości. Silikatowa farba elewacyjna Bolix pozwala Ci długo cieszyć się nie tylko odrestaurowaną elewacją, ale też czystym powietrzem! 

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów