Farby silikonowe wewnętrzne i zewnętrzne

  • Farby silikonowe

    Farba silikonowa zewnętrzna to produkt, po który od lat sięgają doświadczeni profesjonaliści podczas odnawiania elewacji. Tworzy on gładką, przyjemną w dotyku powierzchnię, pokrywającą ścianę grubą warstwą pigmentu Farba silikonowa stosowana na zewnątrz to gwarancja trwałego koloru i odporności na trudne warunki atmosferyczne. Dostępne u nas produkty mogą przydać się nie tylko podczas odnawiania frontu domu.

    Ściany pomalowane farbą silikonową zewnętrzną lub do wnętrz są dziecinnie proste w utrzymaniu w czystości. Ich powierzchnia nie wchłania wilgoci - a to wszystko dzięki hydrofobowej powłoce. Po farbę silikonową wewnętrzną można sięgnąć podczas malowania ścian w domu, w którym mieszkają alergicy. Powstałe po wyschnięciu warstwy zapobiegają powstawaniu grzybów w głębokiej strukturze ścian.

  • Farby silikonowe Bolix - niezawodne na zewnątrz i do wnętrz

    Farby silikonowe wewnętrzne i zewnętrzne Bolix nie tworzą tzw. efektu zamszu, który powstaje przez brak odpowiedniego napigmentowania produktu. Z naszych produktów kolor nie ucieka nawet po wielu latach częstego szorowania i mycia wodą z detergentami. Farby silikonowe do wnętrz i na zewnątrz Bolix posiadają bardzo niską zawartość formaldehydów. To właśnie te substancje sprawiają, że większość konkurencyjnych produktów odpycha intensywnym, chemicznym zapachem. Nasze farby silikonowe zewnętrzne i wewnętrzne pachną naturalnie, dzięki czemu praca z nimi to przyjemność.

    Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą farb silikonowych. Gwarantujemy, że nasze produkty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających budowniczych! 

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów