• Farby wewnętrzne

    Malowanie ścian we wnętrzu umożliwia całkowite odświeżenie mieszkania, a czasem nawet prowadzi do diametralnej zmiany wystroju. Kolor pomieszczeń jest aspektem, na który zwraca się szczególną uwagę po przekroczeniu progu domu, dlatego warto skupić się na właściwym doborze wysokogatunkowych farb. W ofercie naszego sklepu BOLIX prezentujemy szeroki wybór wysokiej jakości farb wewnętrznych, które doskonale sprawdzą się w każdym mieszkaniu. Dostępne są w wersji akrylowej, polikrzemianowej oraz lateksowej, a także lateksowej z dodatkiem jonów srebra.

  • Farby BOLIX

    Farby wewnętrzne BOLIX są dostępne szerokiej palecie odcieni - od ciepłych czerwieni, żółci i pomarańczy, aż po chłodne zielenie i błękity. Proponujemy ponadto farby śnieżnobiałe idealne do pokrycia sufitu. W asortymencie posiadamy również deweloperskie farby wewnętrzne dyspersyjne. Nasze farby cechuje wysoka trwałość, odporność na zabrudzenia, a także łatwość zmywania przy pomocy większości środków czystości. Wszystkie produkty wyróżniają się niezwykle dużym kryciem, co przekłada się na ich wydajność – nie ma więc potrzeby nakładania dużej ilości warstw. Zapraszmay do zapoznania się z naszą ofertą.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Newsletter

Administratorem Państwa danych zawartych w formularzu jest BOLIX S.A. z siedzibą w Żywcu, 34-300, przy ul.Stolarskiej 8; tel.: +48 33 475 06 00, który wyznaczył Inspektora Ochrony Danych: e-mail: iod@bolix.pl. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda, która może zostać wycofana w dowolnym momencie bez wpływu na przetwarzanie danych osobowych przed jej cofnięciem - art. 6 ust. 1 lit a RODO*.Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą Administratora w zakresie usług marketingowych i informatycznych. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub żądania ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne jeśli chcą Państwo dołączyć do grupy naszych subskrybentów.

* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222

    
Porównywarka systemów