Farby do wnętrz | Farby do ścian wewnętrznych mieszkań

  • Farby do wnętrz firmy BOLIX

    Odpowiednie farby wewnętrzne to podstawa udanego remontu pomieszczeń. Dobra formuła i skład sprawiają, że kolory zostają na ścianach dłużej. Malowanie ścian we wnętrzu umożliwia całkowite odświeżenie mieszkania, a czasem nawet prowadzi do diametralnej zmiany wystroju. Dlatego oferowane przez Bolix farby wewnętrzne stanowią podstawę działania przed zmianą na wymarzony wygląd. Kolor pomieszczeń jest aspektem, na który zwraca się szczególną uwagę po przekroczeniu progu dom - dlatego warto skupić się na właściwym doborze wysokogatunkowych farb do wnętrz. A na ich produkcji znamy się doskonale! Bolix od lat zaopatruje w najwyższej jakości farby zarówno firmom budowlanym, jak i domowym amatorom remontów. W naszej ofercie prezentujemy szeroki wybór wysokiej jakości farb wewnętrznych, które doskonale sprawdzą się w każdym mieszkaniu. Farba wewnętrzna Bolix dostępna jest w wielu wersjach: akrylowej, polikrzemianowej oraz lateksowej bez lub z dodatkiem jonów srebra.

    Farby do ścian akrylowe Bolix świetnie sprawdzają się w renowacji sufitów i innych, mniej podatnych na zabrudzenia obszarów. Można uzyskać nimi piękne, jednolite warstwy koloru. Farby wewnętrzne lateksowe Bolix polecamy do renowacji starych ścian. Warstwa produktu wypełni wszystkie luki i nierówności. Farba polikrzemianowa Bolix natomiast charakteryzuje się świetną przyczepnością - może być nakładana na powierzchnie z tworzyw sztucznych.

  • Farby wewnętrzne w wielu kolorach

    Farby akrylowe do wnętrz BOLIX są dostępne w szerokiej palecie odcieni - od ciepłych czerwieni, żółci i pomarańczy, aż po chłodne zielenie i błękity. Proponujemy ponadto farby śnieżnobiałe idealne do pokrycia sufitu. Ciepłe barwy mogą ożywić Twoje wnętrze, natomiast bardziej stonowane barwy posłużą idealnie jako tło dla minimalistycznej i przemyślanej przestrzeni w stylu skandynawskim. W asortymencie posiadamy również deweloperskie farby wewnętrzne dyspersyjne. Nasze farby Boli wewnętrzne cechuje wysoka trwałość, odporność na zabrudzenia, a także łatwość zmywania przy pomocy większości środków czystości. Wszystkie produkty i farby firmy Bolix wyróżniają się niezwykle dużym kryciem, co przekłada się na ich wydajność – nie ma więc potrzeby nakładania dużej ilości warstw. Jest to ogromna oszczędność przy malowaniu, przy czym farba zachowuje swoje wartości i wygląda idealnie po wyschnięciu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Farby do mieszkań Bolix pomogą Ci nadać nowe życie Twoim ścianom. 

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów