• Farby do wnętrz firmy BOLIX

    Malowanie ścian we wnętrzu umożliwia całkowite odświeżenie mieszkania, a czasem nawet prowadzi do diametralnej zmiany wystroju, dlatego oferowane przez Bolix farby wewnętrzne stanowią podstawę działania przez zmianą na wymarzony wygląd. Kolor pomieszczeń jest aspektem, na który zwraca się szczególną uwagę po przekroczeniu progu domu, dlatego warto skupić się na właściwym doborze wysokogatunkowych farb do wnętrz. W naszej ofercie prezentujemy szeroki wybór wysokiej jakości farb wewnętrznych, które doskonale sprawdzą się w każdym mieszkaniu. Farby są dostępne są w wersji akrylowej, polikrzemianowej oraz lateksowej, a także lateksowej z dodatkiem jonów srebra.

  • Farby wewnętrzne w różnych kolorach - jakie wybrać?

    Farby wewnętrzne BOLIX są dostępne szerokiej palecie odcieni - od ciepłych czerwieni, żółci i pomarańczy, aż po chłodne zielenie i błękity. Proponujemy ponadto farby śnieżnobiałe idealne do pokrycia sufitu. Ciepłe barwy mogą ożywić Twoje wnętrzne, natomiast bardziej stonowane barwy posłużą idealnie jako tło dla minimalistycznej i przemyślanej przestrzeni w stylu skandynawskim. W asortymencie posiadamy również deweloperskie farby wewnętrzne dyspersyjne. Nasze farby wewnętrzne cechuje wysoka trwałość, odporność na zabrudzenia, a także łatwość zmywania przy pomocy większości środków czystości. Wszystkie produkty wyróżniają się niezwykle dużym kryciem, co przekłada się na ich wydajność – nie ma więc potrzeby nakładania dużej ilości warstw. Zapraszmay do zapoznania się z naszą ofertą.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Newsletter

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że: 1) Administratorem danych osobowych jest Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec. 2) Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się w sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych poprzez e-mail: iod@bolix.pl lub pisemnie na adres Administratora. 3) Podanie danych na formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne dla otrzymywania newsletteru. 4) Moje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora, tj.: a) marketingu własnych produktów; b) wykrywania nadużyć i zapobiegania im; c) ustalenia, dochodzenia i obrony roszczeń. 5) W każdym momencie mam prawo zrezygnować z otrzymywania newsletteru klikając link zawarty w newsletterze. 6) Dane moje będą przechowywane przez czas trwania subskrypcji newsletteru, a następnie nie dłużej niż przez okres, po którym przedawnią się roszczenia wynikające z subskrypcji. Administrator może też przechowywać dane osobowe dłużej wyłącznie z uzasadnionych powodów, jeżeli prawo zezwala na takie przechowywanie. 7) Moje dane osobowe mogą być ujawniane podmiotom obsługującym systemy teleinformatyczne lub udostępniającym narzędzia teleinformatyczne. 8) Przysługują mi prawa dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu. Z tych praw mogę skorzystać składając wniosek w siedzibie Bolix S.A. Zakres każdego z tych praw oraz sytuacje, w których można z nich skorzystać, wynikają z przepisów prawa. 9) Mam prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że przetwarzanie moich danych osobowych narusza przepisy prawa.

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222

    
Porównywarka systemów