Fugi na balkon

  • Preparat mikrobiologiczny w służbie Twojemu balkonowi

    Pięknie wykończony balkon sprawia, że chciałoby się na nim przebywać jak najczęściej. Właściciele mniejszego tarasu chcąc sprawić, by ich przedłużenie mieszkania było jak najlepiej wykorzystane i przy tym estetyczne dbają o jak najlepsze wykonanie wylewki oraz jej zabezpieczenie. Bardzo często zapomina się, że na efekt końcowy ma znaczny wpływ stan podłogi. Nawet najpiękniejsze kafle nie zasłonią zanieczyszczeń czy mikroorganizmów wdzierających się przez źle zagruntowaną posadzkę. Wszystkim właścicielom balkonów, chcącym zadbać o jego stan wizualny, prezentujemy elastyczne spoiny od firmy BOLIX. Preparaty mikrobiologiczne są przyjazne środowisku i ludziom Jeżeli zauważysz pierwsze oznaki starzenia się betonu, podejmij działania mające na celu usunięcie rdzy i zabezpieczenie posadzki.

  • Kruche fugi na balkonie? Odpowiadamy, jak się ich pozbyć

    Po dobrze wykonanych pracach konserwatorskich, właściciele bardzo często decydują się na wyłożenie odnowionego balkonu płytkami. Niekiedy również po mroźnej zimie mieszkańcy niewielkich tarasów zauważają, że wymaga on odnowy i należy wymienić szczeliny ze spoiwami. Zwykle wtedy pojawia się pytanie - jakich fug do płytek użyć, by nie pękały i nie kruszyły się? Jeżeli również poszukujesz odpowiedzi na to pytanie, być może zainteresuje Cię fuga Bolix. To jedno z nowatorskich spoiw, które jest w stanie zagwarantować idealne krycie na lata. Podwyższone parametry zaprawy pozwolą Ci zapomnieć o skuwaniu posadzek na długo. Fugi na balkon wykonane z wysokiej jakości materiałów nie kruszą się, bo są znacznie bardziej elastyczne niż popularne spoiwa płytek. Zapraszamy do sprawdzenia, jak wygląda w praktyce dobrze wykonana fuga - Bolix Ci w tym pomoże!

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów