Gładzie akrylowe i dekoracyjne | Szpachle i gładzie zewnętrze elewacyjne

 • Gipsowe gładzie szpachlowe

  Oferujemy doskonałej jakości gładzie na bazie naturalnych spoiw gipsowych. Gładź szpachlowa sprawdzi się jako środek wygładzający sufity i ściany wewnętrzne pomieszczeń pod tapety oraz powłoki malarskie. Można ją używać na podłoża betonowe, płyty gipsowo-kartonowe, tynki gipsowe, cementowo-wapienne i cementowe. Nasze gładzie szpachlowe znajdą również zastosowanie jako wypełniacz niewielkich ubytków w sufitach i ścianach. Bezskurczowe gładzie elewacyjne BOLIX pozwalają na uzyskanie wysokiego standardu wykończenia powierzchni. Wyróżniają się wysoką przyczepnością do podłoża oraz prostotą aplikacji i szlifowania. Nadają się do nakładania maszynowego i ręcznego.

 • Gładzie wapienne

  Nasz asortyment obejmuje również profesjonalne drobnoziarniste zaprawy wapienne, przeznaczone do cienkowarstwowych wypraw tynkarskich w środku obiektów. Gładzie wapienne zawierają domieszki uszlachetniające, które skutecznie poprawiają parametry techniczne oraz właściwości robocze produktów. Również i ten rodzaj produktów nadaje się do nakładania maszynowego oraz ręcznego. Wyróżniają się dobrą przepuszczalnością pary, co pozwala je stosować w okresowo wilgotnych pomieszczeniach. Cechują się ponadto dobrą przyczepnością do podłoży mineralnych. Wśród fachowców nasze gładzie dekoracyjne są cenione za szybkość i prostotę w obróbce, natomiast wśród klientów - za niepodważalną jakość.

 • Akrylowe masy szpachlowe

  Proponujemy także wydajne masy akrylowe do wnętrz oraz zewnętrznych ścian budynków, przeznaczone do ostatecznego wyrównania i wygładzenia powierzchni. Gładź akrylowa wewnętrzna pozwala uzyskać estetyczną, białą warstwę, która znakomicie nadaje się m.in. pod powłoki wykończeniowe malarskie, tapety, tynki dekoracyjne. Gładzie zewnętrzne umożliwiają natomiast skuteczne wykończenie warstwy zbrojącej systemu ociepleń budynków opartych na styropianie EPS.

  Warto zwrócić uwagę także na nowoczesne gładzie dekoracyjne od Bolix. Pozwolą na uzyskanie pożądanego efektu na ścianie, który można później adaptować pod konkretną koncepcję wystroju danego pomieszczenia. 

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów