Grunty - pod farbę, na chłonne czy pylące podłoże

  • Profesjonalne grunty budowlane od BOLIX

    Do Twojej dyspozycji oddajemy kompleksowo skonstruowaną ofertę wysokiej jakości gruntów pod farby i tynki. Nasze wyroby odznaczają się głęboko penetrującym strukturę ściany działaniem, a także uniwersalnością w zakresie typu podłoża, na które mają być zaaplikowane. Z powodzeniem wykorzystasz je na powierzchniach o różnym stopniu chłonności, takich jak płyty gipsowo-kartonowe, beton, gazobeton, ceramika czy też cementowo-wapienne, cementowe lub gipsowe tynki.

    Dodatkowo są ekologiczne, bezwonne oraz łatwe w nanoszeniu i rozcieńczaniu. Dzięki unikalnej recepturze, grunty budowlane BOLIX przywrócą właściwą kondycję wewnętrznych oraz zewnętrznych ścian i pozwolą na zachowanie takiego stanu przez długi czas.

  • Zróżnicowana gama gruntów budowlanych

    W ramach niniejszej kategorii przedstawiamy grunty pod farbę oraz tynki występujące w wielu niejednolitych wariantach. W zależności od potrzeb jesteśmy w stanie zaoferować zarówno produkty uniwersalnego przeznaczenia, jak i ich dedykowane specjalistycznym zastosowaniom odpowiedniki, w tym np. grunty chłonne BOLIX N rekomendowane do stosowania w połączeniu z pylącymi i ponadprzeciętnie nasiąkliwymi podłożami mineralnymi. Dzięki ich aplikacji na powierzchnię tego rodzaju staje się ona mocniejsza, a ponadto zredukowana zostaje jej pylistość i chłonność, zwiększając tym samym stopień przywierania do niej farb oraz zapraw.

    Z jeszcze innych odmian gruntów budowlanych dostępnych w naszej ofercie, wyszczególnić można także sanityzujące preparaty BOLIX SG-W, o silnym odczynie alkaicznym zwiększającym ich odporność na zanieczyszczenia mikrobiologiczne czy też środki szybkoschnące lub grunty pod farby stricte silikonowe – BOLIX GSC. W przypadku zainteresowania przedstawioną ofertą, gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat konkretnych wariantów gruntów budowlanych marki BOLIX. 

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów