• Masy bitumiczne

    Prezentujemy ofertę mas bitumicznych Bolix, przeznaczonych do wykonywania wodochronnych izolacji na zewnątrz budynków oraz we wnętrzach. Można je nakładać ręcznie bądź automatycznie za pomocą aparatu natryskowego. Nadają się do zabezpieczeń fundamentów, piwnic, tarasów, garaży i innych pomieszczeń narażonych na działanie wilgoci. W asortymencie posiadamy masy bitumiczne kauczukowe oraz lateksowe. Te ostatnie zapewniają znakomitą ochronę przed szkodliwym oddziaływaniem promieniowania UV. Natomiast produkty na bazie kauczuku są niezwykle elastyczne i odporne na różnego typu agresywne substancje znajdujące się w gruncie. Dostępne w sklepie masy bitumiczne Bolix są znacznie lepszym rozwiązaniem niż membrany, papy czy folie, ponieważ z łatwością pokrywają najbardziej złożone kształty, tworząc powłokę bez spoin.

  • Masy BOLIX

    Powierzchnia, na którą nakłada się masę bitumiczną powinna być starannie umyta z wszelkich zabrudzeń, takich jak kurz, pył, tłuszcz i innych, które mogłyby osłabić przyczepność. Masy dwuskładnikowe można wykorzystać do montowania do fundamentów płyt styropianowych. Nałożenie jednej warstwy masy bitumicznej chroni przed wilgocią, ale dopiero druga i kolejne warstwy tworzą powłokę wodochronną. Nie należy stosować ich na podłożach niechłonnych. Masy kauczukowe oraz te z dodatkiem polimerów można z kolei nakładać na lekko wilgotne podłoża. Informacja o zakresie temperatur, przy którym dozwolona jest aplikacja, znajduje się na kartach technicznych poszczególnych produktów. Przed użyciem należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Newsletter

Administratorem Państwa danych zawartych w formularzu jest BOLIX S.A. z siedzibą w Żywcu, 34-300, przy ul.Stolarskiej 8; tel.: +48 33 475 06 00, który wyznaczył Inspektora Ochrony Danych: e-mail: iod@bolix.pl. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda, która może zostać wycofana w dowolnym momencie bez wpływu na przetwarzanie danych osobowych przed jej cofnięciem - art. 6 ust. 1 lit a RODO*.Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą Administratora w zakresie usług marketingowych i informatycznych. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub żądania ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne jeśli chcą Państwo dołączyć do grupy naszych subskrybentów.

* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222

    
Porównywarka systemów