• Izolacja balkonu

    Wykonanie dokładnych i skutecznych zabezpieczeń przeciw działaniu wody oraz wilgoci jest niezwykle istotne w przypadku różnego rodzaju podłoży. Główną funkcją dostępnych w tej kategorii produktów jest hydroizolacja tarasów, balkonów, kabin prysznicowych i innych miejsc, gdzie ściana styka się z podłogą. Można je stosować zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Również w przypadku posadzek z ogrzewaniem. Masy uszczelniające nie wymagają gruntowania podłoża, posiadają znakomite właściwości mrozoodporne i spowalniające karbonatyzację. Izolacja balkonu powinna być przeprowadzona niezwykle starannie, ponieważ zmienne warunki pogodowe oraz skoki temperatur sprawiają, że to właśnie takie miejsca są przede wszystkim narażone na negatywne skutki.

  • Hydroizolacje balkonu

    Wnikanie wilgoci do konstrukcji tarasu przyczynia się do obniżenia jej wytrzymałości, a co za tym idzie może spowodować bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia przebywających w budynku osób. Prawidłowo wykonana izolacja balkonu wiąże się także z doborem odpowiednich materiałów. Wiele tutaj zależy od powierzchni podłoża – im jest ona większa, tym wyższą elastycznością powinna odznaczać się masa uszczelniająca. W przypadku gdy będzie zbyt sztywna, może pęknąć, umożliwiając wodzie dostanie się do środka. Kolejnym czynnikiem, który należy wciąć pod uwagę jest położenie balkonu – czy znajduje się bezpośrednio na ziemi, czy wyżej, nad innym pomieszczeniem. Co ważne, wykonywana za pomocą masy uszczelniającej hydroizolacja tarasu powinna składać się z dwóch nałożonych oddzielnie warstw.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Newsletter

Administratorem Państwa danych zawartych w formularzu jest BOLIX S.A. z siedzibą w Żywcu, 34-300, przy ul.Stolarskiej 8; tel.: +48 33 475 06 00, który wyznaczył Inspektora Ochrony Danych: e-mail: iod@bolix.pl. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda, która może zostać wycofana w dowolnym momencie bez wpływu na przetwarzanie danych osobowych przed jej cofnięciem - art. 6 ust. 1 lit a RODO*.Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą Administratora w zakresie usług marketingowych i informatycznych. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub żądania ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne jeśli chcą Państwo dołączyć do grupy naszych subskrybentów.

* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222

    
Porównywarka systemów