Bitumiczne masy dwuskładnikowe

  • Dwuskładnikowe masy bitumiczne od Bolix

    Odpowiednia izolacja przeciwwodna jest kluczowa, jeśli chcemy skutecznie uniknąć wilgoci wewnątrz budynku. Dwuskładnikowa masa bitumiczna od Bolix znajduje zastosowanie na standardowych podłożach mineralnych, takich jak mury, jastrychy czy beton. Niezaprzeczalną zaletą naszych produktów z tej kategorii, prócz właściwości hydrofobowych jest fakt, że można je stosować zarówno na suche jak i lekko wilgotne podłoża mineralne oraz bitumiczne.

    Nasze dwuskładnikowe masy bitumiczne idealnie sprawdzą się jako izolacja pośrednia płyt betonowych, tarasów czy balkonów. Może również być wykorzystana do klejenia płyt XPS do podłoży asfaltowych i mineralnych w strefie styku z gruntem. Oprócz odporności na wilgoć, produkty z tej kategorii opierają się również substancjom naturalnie występującym w podłożach gruntowych.

    Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty dwuskładnikowych mas bitumicznych. W przypadku pytań - zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. 

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów