Kleje w piance do styropianu | Piany montażowe

  • Piany montażowe Bolix

    Ocieplanie budynku to poważna sprawa. Planując prace, musisz wyposażyć się w produkty najwyższej jakości. Podstawą jest - oczywiście - solidny styropian. Nic nam jednak po nim, jeżeli zostanie źle przymocowany. Najczęstszym błędem podczas ocieplania budynków jest wybór złego kleju lub pianki do styropianu. Chcesz mieć pewność, że wszystko pójdzie po Twojej myśli? Sięgnij po piany montażowe Bolix!

    Piany systemowe są znacznie wytrzymalsze od standardowych, płynnych klejów. Schną też znacznie szybciej dzięki swojej lekkiej, napowietrzonej konsystencji. Klej piankowy do styropianu gwarantuje świetną izolację termiczną i akustyczną. Używając go, możesz być więc spokojny nie tylko o ciepłe, zimowe wieczory, ale też ciche, dobrze przespane noce.

  • Klej w piance do styropianu Bolix - ciesz się ciepłem w swoim domu!

    Każdy klej do styropianu w piance Bolix jest również odporny na pleśń i grzyby. Produkt nie chłonie wilgoci, co zapobiega rozwojowi szkodliwych bakterii oraz drobnoustrojów. Klej-pianka do styropianu jest niezwykle wydajny - a to wszystko dzięki świetnej przyczepności do podłoży mineralnych i płyt styropianowych. Jedna niewielka puszka produktu może zastąpić Ci całe wiaderko płynnego kleju! Ogromną zaletą piany-kleju do styropianu jest też to, że jest on gotowy do użytku od razu po otwarciu opakowania. Klej do styropianu Bolix nie wymaga rozrabiania z żadnymi innymi produktami - możesz od razu przystępować do pracy.


    Jeżeli poszukujesz niezawodnego kleju do styropianu, piana to świetny wybór. Najlepszym jednak będą produkty firmy Bolix! Wybierz jeden z naszych klejów do styropianu w pianie i bądź spokojny o ciepło w swoim domu. Z produktami Bolix nigdy go nie zabraknie!

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów