Rozwiązania balkonowe - Izolacja tarasu, ocieplenie balkonu

  • Systemy balkonowe od Bolix

    W naszej firmie Bolix dostępny asortyment uwzględnia rozmaite elementy, przeznaczone do szpachlowania, wykańczania oraz izolacji tarasów i balkonów. Przede wszystkim do najistotniejszych grup asortymentowych należą zaprawy naprawcze (z serii Bolix WB, SPN, AKO i SCS) – cementowe, do uzupełniania ubytków w żelbecie oraz do przeciwdziałania korozji stali zbrojeniowej, szybkotwardniejące jastrychy cementowe typu Bolix PC oraz emulsje kontaktowe, aluminiowe profile systemowe - balkonowo-tarasowe, krawędziowo-okapowe, proste, narożne (zewnętrzne oraz wewnętrzne), a także stosowane w połączeniu z nimi zakończenia i łączniki.

  • Materiały izolacyjne do tarasu i balkonu

    W ofercie dot. izolacji tarasu BOLIX posiadamy również uszczelniające taśmy hydroizolacyjne - z oferty możemy wyróżnić taśmy standardowe, butylowe lub wyposażone w pojedyncze pasmo butylu, a także występujące w formie zewnętrznych i wewnętrznych narożników oraz dwuskładnikowe masy uszczelniające - izolacja tarasu lub na balkon ocieplenie typu zarówno lekkiego oraz średniego, jak i ciężkiego (Bolix HYDRO DUO), super elastyczne kleje do ceramiki i okładzin oraz samorozpływne zaprawy klejące, spoiny do tworzenia fug pomiędzy okładzinami kamiennymi i ceramicznymi, a polietylenowe sznury dylatacyjne i poliuretanowe uszczelniacze. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami, które można znaleźć zarówno na kartach konkretnych produktów, jak i dołączonych instrukcjach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z fachowcami z naszej firmy.

  • Ocieplenie balkonu - Izolacja tarasu

    Pamiętajmy, że nawet delikatne błędy i niedociągnięcia sprawią, że podczas izolacji tarasu lub balkonu, może dojść do niekontrolowanego zawilgocenia i uciekania ciepła. Skutkiem tego może być również problem przemarznięcia struktury płyty, co może grozić większymi uszkodzeniami konstrukcji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z fachowcami z naszej firmy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami, które można znaleźć zarówno na kartach konkretnych produktów, jak i dołączonych instrukcjach.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów