• Systemy na balkon

    Dostępny asortyment uwzględnia rozmaite elementy, przeznaczone do szpachlowania, wykańczania oraz izolacji tarasów i balkonów. Do najistotniejszych grup asortymentowych należą zaprawy naprawcze (Bolix WB, SPN, AKO i SCS) – cementowe, do uzupełniania ubytków w żelbecie oraz do przeciwdziałania korozji stali zbrojeniowej, szybkotwardniejące jastrychy cementowe Bolix PC oraz emulsje kontaktowe, aluminiowe profile systemowe - balkonowo-tarasowe, krawędziowo-okapowe, proste, narożne (zewnętrzne oraz wewnętrzne), a także stosowane w połączeniu z nimi zakończenia i łączniki.

  • Izolacje tarasu

    W ofercie dot. izolacji tarasu BOLIX posiadamy również uszczelniające taśmy hydroizolacyjne - standardowe, butylowe lub wyposażone w pojedyncze pasmo butylu, a także występujące w formie zewnętrznych i wewnętrznych narożników, dwuskładnikowe masy uszczelniające - izolacja tarasu lub balkonu typu zarówno lekkiego oraz średniego, jak i ciężkiego (Bolix HYDRO DUO), super elastyczne kleje do ceramiki i okładzin oraz samorozpływne zaprawy klejące, spoiny do tworzenia fug pomiędzy okładzinami kamiennymi i ceramicznymi, a polietylenowe sznury dylatacyjne i poliuretanowe uszczelniacze.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Newsletter

Administratorem Państwa danych zawartych w formularzu jest BOLIX S.A. z siedzibą w Żywcu, 34-300, przy ul.Stolarskiej 8; tel.: +48 33 475 06 00, który wyznaczył Inspektora Ochrony Danych: e-mail: iod@bolix.pl. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda, która może zostać wycofana w dowolnym momencie bez wpływu na przetwarzanie danych osobowych przed jej cofnięciem - art. 6 ust. 1 lit a RODO*.Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą Administratora w zakresie usług marketingowych i informatycznych. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub żądania ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne jeśli chcą Państwo dołączyć do grupy naszych subskrybentów.

* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222

    
Porównywarka systemów