Systemy izolacji tarasów i balkonów | BOLIX

  • Systemy izolacji balkonów i tarasów od Bolix

    W naszej firmie Bolix dostępny asortyment uwzględnia rozmaite elementy przeznaczone do szpachlowania, wykańczania oraz izolacji tarasów i balkonów. Do najistotniejszych grup asortymentowych należą zaprawy naprawcze z serii Bolix WB, SPN, AKO i SCS. Proponujemy między innymi wariant cementowy do uzupełniania ubytków w żelbecie oraz do przeciwdziałania korozji stali zbrojeniowej, szybkotwardniejące jastrychy cementowe typu Bolix PC, a także emulsje kontaktowe. Oprócz tego wśród naszego asortymentu dostępne są aluminiowe profile systemowe - balkonowo-tarasowe, krawędziowo-okapowe, proste, narożne (zewnętrzne oraz wewnętrzne), a także stosowane w połączeniu z nimi zakończenia i łączniki. Jeżeli w grę wchodzą systemy izolacji tarasów czy balkonów, nasze rozwiązania nie mają sobie równych!

  • Materiały izolacyjne do tarasu i balkonu

    W ofercie dot. systemów izolacji tarasu i balkonów BOLIX posiadamy uszczelniające taśmy hydroizolacyjne oraz butylowe - zarówno w wariancie klasycznym, jak i w formie zewnętrznych lub wewnętrznych narożników. Innymi produktami przeznaczonymi do izolacji na taras lub balkon są dwuskładnikowe masy uszczelniające Bolix HYDRO DUO. Poza tym proponujemy również super elastyczne kleje do ceramiki i okładzin, samorozpływne zaprawy klejące, spoiny do tworzenia fug pomiędzy okładzinami kamiennymi i ceramicznymi oraz polietylenowe sznury dylatacyjne i poliuretanowe uszczelniacze. Dzięki tym produktom systemy izolacji - w tym hydroizolacji - na taras lub balkon będą w pełni wydajne!

  • Ocieplenie balkonu - Izolacja tarasu

    Pamiętajmy, że nawet delikatne błędy i niedociągnięcia sprawią, że podczas izolacji tarasu lub balkonu może dojść do niekontrolowanego zawilgocenia i uciekania ciepła. Skutkiem tego może być również problem przemarznięcia struktury płyty, co może grozić większymi uszkodzeniami konstrukcji. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami, które można znaleźć zarówno na kartach konkretnych produktów, jak i w dołączonych instrukcjach. W razie jakichkolwiek wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu z fachowcami z naszej firmy, a odpowiednio doradzą w doborze materiałów do izolacji na taras!

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów