• Systemy balkonowe od Bolix

    Dostępny asortyment uwzględnia rozmaite elementy, przeznaczone do szpachlowania, wykańczania oraz izolacji tarasów i balkonów. Do najistotniejszych grup asortymentowych należą zaprawy naprawcze (Bolix WB, SPN, AKO i SCS) – cementowe, do uzupełniania ubytków w żelbecie oraz do przeciwdziałania korozji stali zbrojeniowej, szybkotwardniejące jastrychy cementowe Bolix PC oraz emulsje kontaktowe, aluminiowe profile systemowe - balkonowo-tarasowe, krawędziowo-okapowe, proste, narożne (zewnętrzne oraz wewnętrzne), a także stosowane w połączeniu z nimi zakończenia i łączniki.

  • Materiały izolacyjne do tarasu i balkonu

    W ofercie dot. izolacji tarasu BOLIX posiadamy również uszczelniające taśmy hydroizolacyjne - standardowe, butylowe lub wyposażone w pojedyncze pasmo butylu, a także występujące w formie zewnętrznych i wewnętrznych narożników, dwuskładnikowe masy uszczelniające - izolacja tarasu lub balkonu typu zarówno lekkiego oraz średniego, jak i ciężkiego (Bolix HYDRO DUO), super elastyczne kleje do ceramiki i okładzin oraz samorozpływne zaprawy klejące, spoiny do tworzenia fug pomiędzy okładzinami kamiennymi i ceramicznymi, a polietylenowe sznury dylatacyjne i poliuretanowe uszczelniacze.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222

    
Porównywarka systemów