• Siatki z włókna szklanego

  Uwzględnione w naszej ofercie zbrojące siatki z włókna szklanego podtynkowe dostępne są w trzech różnych wariantach - Bolix HD 158/S, 174/S oraz 335/P. Różnią się od siebie przede wszystkim przypadającą na 1 m2 powierzchni gramaturą, wynoszącą kolejno 158, 174 oraz 367 gramów.

 • Zastosowanie siatek z włókna szklanego

  Ich ogólne właściwości są bardzo zbliżone. W każdym przypadku obejmują takie cechy jak alkalioodporność oraz elastyczność, przy jednoczesnym zachowaniu dużej sztywności splotu. Ostatni z wymienionych wariantów asortymentu, na tle pozostałych propozycji, wyróżnia się jednak ekstremalnie wysoką wytrzymałością na uderzenia (o sile przekraczającej nawet 130 dżuli).

  Jeśli chodzi o możliwe zastosowania siatek z włókna szklanego Bolix, produkty te przeznaczone są do wykonywania warstw zbrojnych w ramach:

  • produkowanych przez nas systemów ociepleniowych i hydroizolacyjnych,

  systemów ociepleń ścian zewnętrznych, realizowanych w oparciu o technologię ETICS,

  • warstw szpachlowych, bazujących na podłożach mineralnych, drobnoziarnistych tynkach dekoracyjno-naprawczych oraz masach klejących.

  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi naszych siatek z włókna szklanego.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222

    
Porównywarka systemów