Siatki z włókna szklanego | Siatki zbrojące do styropianu wzmacniające tynk

 • Siatki z włókna szklanego

  Profesjonalne systemy ociepleń wymagają odpowiednich elementów składowych, które połączone dają trwały efekt. W niniejszej kategorii prezentujemy wysokiej jakości siatki zbrojące elewacyjne z włókna szklanego. Jest to element niezbędny do prawidłowego wykonania ocieplenia konkretnego budynku. Uwzględnione w naszej ofercie zbrojące siatki z włókna szklanego podtynkowe dostępne są w trzech różnych wariantach - Bolix HD 158/S, 174/S oraz 335/P. Różnią się od siebie przede wszystkim przypadającą na 1 m2 powierzchni gramaturą, wynoszącą kolejno 158,174 oraz 367 gramów.

 • Właściwości siatek zbrojących do styropianu

  Ogólne właściwości siatek podtynkowych są bardzo zbliżone i dostępne na kartach poszczególnych produktów. W każdym przypadku obejmują takie cechy jak alkalioodporność oraz elastyczność, przy jednoczesnym zachowaniu dużej sztywności splotu.

  Siatka zbrojeniowa do tynków BOLIX HD 335/P na tle pozostałych propozycji, wyróżnia się ekstremalnie wysoką wytrzymałością na uderzenia o sile przekraczającej nawet 130 J. Użycie tego typu siatki zbrojącej do styropianu rekomendowane jest przede wszystkim na fasadach i cokołach szczególnie narażonych na uszkodzenia mechaniczne.

 • Zastosowanie siatek z włókna szklanego

  Jeśli chodzi o możliwe zastosowanie na siatki z włókna szklanego Bolix, produkty te przeznaczone są do wykonywania warstw zbrojnych w ramach:

  • produkowanych przez nas systemów ociepleniowych i hydroizolacyjnych,
  • systemów ociepleń ścian zewnętrznych, realizowanych w oparciu o technologię ETICS,
  • warstw szpachlowych, bazujących na podłożach mineralnych, drobnoziarnistych tynkach dekoracyjno-naprawczych oraz masach klejących.

  Decydując się na wybór naszych siatek tynkarskich i budowlanych masz pewność, że kupujesz wysokiej jakości produkt, ceniony przez specjalistów z branży budowlanej.

  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi naszych siatek z włókna szklanego. Szczegółowe informacje na kartach produktów lub załączonych instrukcjach.

  Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą siatek wzmacniających tynk, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do wysłania zapytania poprzez naszą stronę kontaktową. Nasi fachowcy z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania i dobrze doradzą, które rozwiązanie jest najlepsze. 

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów