• Siatki z włókna szklanego

  Uwzględnione w naszej ofercie zbrojące siatki z włókna szklanego podtynkowe dostępne są w trzech różnych wariantach - Bolix HD 158/S, 174/S oraz 335/P. Różnią się od siebie przede wszystkim przypadającą na 1 m2 powierzchni gramaturą, wynoszącą kolejno 158, 174 oraz 367 gramów.

 • Zastosowanie siatek z włókna szklanego

  Ich ogólne właściwości są bardzo zbliżone. W każdym przypadku obejmują takie cechy jak alkalioodporność oraz elastyczność, przy jednoczesnym zachowaniu dużej sztywności splotu. Ostatni z wymienionych wariantów asortymentu, na tle pozostałych propozycji, wyróżnia się jednak ekstremalnie wysoką wytrzymałością na uderzenia (o sile przekraczającej nawet 130 dżuli).

  Jeśli chodzi o możliwe zastosowania siatek z włókna szklanego Bolix, produkty te przeznaczone są do wykonywania warstw zbrojnych w ramach:

  • produkowanych przez nas systemów ociepleniowych i hydroizolacyjnych,

  systemów ociepleń ścian zewnętrznych, realizowanych w oparciu o technologię ETICS,

  • warstw szpachlowych, bazujących na podłożach mineralnych, drobnoziarnistych tynkach dekoracyjno-naprawczych oraz masach klejących.

  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi naszych siatek z włókna szklanego.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Newsletter

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że: 1) Administratorem danych osobowych jest Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec. 2) Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się w sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych poprzez e-mail: iod@bolix.pl lub pisemnie na adres Administratora. 3) Podanie danych na formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne dla otrzymywania newsletteru. 4) Moje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora, tj.: a) marketingu własnych produktów; b) wykrywania nadużyć i zapobiegania im; c) ustalenia, dochodzenia i obrony roszczeń. 5) W każdym momencie mam prawo zrezygnować z otrzymywania newsletteru klikając link zawarty w newsletterze. 6) Dane moje będą przechowywane przez czas trwania subskrypcji newsletteru, a następnie nie dłużej niż przez okres, po którym przedawnią się roszczenia wynikające z subskrypcji. Administrator może też przechowywać dane osobowe dłużej wyłącznie z uzasadnionych powodów, jeżeli prawo zezwala na takie przechowywanie. 7) Moje dane osobowe mogą być ujawniane podmiotom obsługującym systemy teleinformatyczne lub udostępniającym narzędzia teleinformatyczne. 8) Przysługują mi prawa dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu. Z tych praw mogę skorzystać składając wniosek w siedzibie Bolix S.A. Zakres każdego z tych praw oraz sytuacje, w których można z nich skorzystać, wynikają z przepisów prawa. 9) Mam prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że przetwarzanie moich danych osobowych narusza przepisy prawa.

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222

    
Porównywarka systemów