• Cienkowarstwowy tynk akrylowy od Bolix

    W naszej ofercie znaleźć można najwyższej klasy tynki akrylowe. Każdy tynk cienkowarstwowy akrylowy z zabezpieczeniem powłokowym to profesjonalny produkt przeznaczony do wykonywania ochronnych i dekoracyjnych wypraw tynkarskich. Służy do mikrobiologicznego zabezpieczania obiektów przed m.in. grzybami i glonami. Wyróżnia się podwyższoną odpornością na działanie warunków atmosferycznych. Nadaje się do nakładania maszynowego i ręcznego. Tworzy elastyczną, trwałą warstwę o dużej wytrzymałości na deszcz, śnieg czy zmienne temperatury.

    Tynki akrylowe cienkowarstwowe BOLIX cechują się niską nasiąkliwością i dobrą elastycznością powstałych powłok. Umożliwiają wykonanie warstw w szerokiej palecie kolorów o fakturze kornika. Zapewniają wysoką stabilność barw, przez co nie blakną one np. pod wpływem promieniowania UV lub niekorzystnej aury.

    Produkt cechuje się bardzo dobrymi właściwościami roboczymi i łatwą aplikacją. Po otwarciu jest od razu gotowy do użycia. Przed zastosowaniem zawartość opakowania należy starannie wymieszać wolnoobrotowym mieszadłem do uzyskania jednorodnej konsystencji.

  • Zastosowanie tynków akrylowych

    Dostępny akrylowy tynk cienkowarstwowy można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Sprawdzi się jako powłoka na odpowiednio przygotowanych podłożach mineralnych, takich jak tynki cementowo-wapienne, cementowe bądź beton. Znajdzie zastosowanie również jako środek wykorzystywany w bezspoinowych systemach dociepleń o równej powierzchni, a także opartych na płytach styropianowych EPS.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów