• Tynk dekoracyjny firmy BOLIX

    Oddajemy do Twojej dyspozycji wysokiej jakości tynki dekoracyjne o różnorodnym zastosowaniu. W zależności od konkretnego typu produktu, za jego pośrednictwem można wykonać m.in.: - tynki cienkowarstwowe, - ochronne wyprawy tynkarskie oraz tynki dekoracyjne, imitujące wyglądem kamień, cegły lub np. drewno (do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków) - Bolix DECO, TM DECO oraz DECOBM, - precyzyjne wykończenia architektonicznych detali - Bolix WS czy powłoki renowacyjne - Bolix TR.

  • Zalety naszych tynków dekoracyjnych BOLIX

    Nasze tynki dekoracyjne doskonale sprawdzają się do aplikacji na płaskich, jednolitych powierzchniach oraz w obrębie stosownie przygotowanych podłoży mineralnych, takich jak np. struktury betonowe, cementowe, karton-gipsowe czy też cementowo-wapienne. Jeśli chodzi o kluczowe zalety dostępnych tynków dekoracyjnych, należy wymienić spośród nich przede wszystkim subtelną, a przy tym bardzo efektowną estetykę wypraw tworzonych przy ich użyciu, wysoki współczynnik odporności na warunki atmosferyczne, promieniowanie słoneczne, wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne, wzmocnioną ochronę na powstawanie grzybów oraz glonów w obrębie ich struktury, łatwość aplikacji i modelowania, obszerny zakres dostępnych kolorów, barwy nietracące na swojej intensywności z biegiem upływu czasu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat naszych tynków dekoracyjnych, natomiast w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222

    
Porównywarka systemów