Tynki dekoracyjne, strukturalne, gipsowe i ozdobne | Tynki wewnętrzne w salonie

 • Czym są tynki dekoracyjne?

  Dekoracyjne tynki to świetne rozwiązanie dla tych, którzy lubią eksperymentować. Wszyscy doskonale znają standardowe zaprawy, wysychające na gładko. Tynki ozdobne natomiast mogą mieć różne wykończenia, imitujące zupełnie inne materiały. Nie musisz sięgać po drewno lub cegłę, aby móc cieszyć się wyjątkowym akcentem na ścianie! Za pomocą dekoracyjnego tynku cienkowarstwowego możesz uzyskać różne wykończenia, które całkowicie odmienią Twoje wnętrze.

 • Tynk dekoracyjny BOLIX

  Oddajemy do Twojej dyspozycji wysokiej jakości tynki dekoracyjne o różnorodnym zastosowaniu. W zależności od konkretnego typu produktu, za jego pośrednictwem można wykonać m.in.:

  • tynk strukturalny,
  • tynki cienkowarstwowe,
  • ochronne wyprawy tynkarskie,
  • tynki dekoracyjne, imitujące wyglądem kamień, cegły lub np. drewno (do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków) - Bolix DECO, TM DECO oraz DECOBM,
  • precyzyjne wykończenia architektonicznych detali - Bolix WS,
  • powłoki renowacyjne - Bolix TR.

  Każdy tynk strukturalny ozdobny Bolix zawiera starannie skomponowane kruszywa, takie jak mika i spoiwa akrylowe. To właśnie dzięki nim wykończenie nabiera trójwymiarowości oraz głębi. Nasze tynki dekoracyjne do wnętrz nakłada się prosto i przyjemnie za sprawą wypełniaczy mineralnych. Dodają całej zaprawie wyjątkowej elastyczności, co znacznie ułatwia jej aplikację.


  Tynki drewnopodobne i cegłopodobne mogą być nakładane na całą ścianę, jak i na jej niewielki element. Bawiąc się różnymi technikami, możesz stworzyć wyjątkowe wnętrza. Pojedyncza, surowa ściana w kawalerce lub pokoju to jeden z niecichnących krzyków architektonicznej mody. Cienkowarstwowe tynki dekoracyjne Bolix pozwolą Ci uwolnić swoją artystyczną duszę!

 • Tynk dekoracyjny Design Collection – zalety

  Tynk strukturalny doskonale sprawdzi się do aplikacji na płaskich, jednolitych powierzchniach oraz w obrębie przygotowanych podłoży mineralnych, takich jak np. struktury betonowe, cementowe, karton-gipsowe czy też cementowo-wapienne. Jeśli chodzi o kluczowe zalety dostępnych tynków dekoracyjnych, należy wymienić spośród nich przede wszystkim subtelną, a przy tym bardzo efektowną estetykę zapraw tworzonych przy ich użyciu. W wysoki współczynnik odporności na warunki atmosferyczne, promieniowanie słoneczne, wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne, wzmocnioną ochronę na powstawanie grzybów oraz glonów w obrębie ich struktury. Łatwość aplikacji i modelowania, obszerny zakres dostępnych kolorów, barwy nietracące na swojej intensywności z biegiem upływu czasu to kolejne zalety naszych produktów. Tynki dekoracyjne Bolix świetnie sprawdzają się nie tylko w eleganckim salonie, ale też w często użytkowanym przedpokoju, narażonym na różne zabrudzenia.


  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat naszych tynków dekoracyjnych, natomiast w przypadku pytań lub wątpliwości - zachęcamy do kontaktu.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów