• Tynk dekoracyjny firmy BOLIX

    Oddajemy do Twojej dyspozycji wysokiej jakości tynki dekoracyjne o różnorodnym zastosowaniu. W zależności od konkretnego typu produktu, za jego pośrednictwem można wykonać m.in.: - tynki cienkowarstwowe, - ochronne wyprawy tynkarskie oraz tynki dekoracyjne, imitujące wyglądem kamień, cegły lub np. drewno (do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków) - Bolix DECO, TM DECO oraz DECOBM, - precyzyjne wykończenia architektonicznych detali - Bolix WS czy powłoki renowacyjne - Bolix TR.

  • Zalety naszych tynków dekoracyjnych BOLIX

    Nasze tynki dekoracyjne doskonale sprawdzają się do aplikacji na płaskich, jednolitych powierzchniach oraz w obrębie stosownie przygotowanych podłoży mineralnych, takich jak np. struktury betonowe, cementowe, karton-gipsowe czy też cementowo-wapienne. Jeśli chodzi o kluczowe zalety dostępnych tynków dekoracyjnych, należy wymienić spośród nich przede wszystkim subtelną, a przy tym bardzo efektowną estetykę wypraw tworzonych przy ich użyciu, wysoki współczynnik odporności na warunki atmosferyczne, promieniowanie słoneczne, wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne, wzmocnioną ochronę na powstawanie grzybów oraz glonów w obrębie ich struktury, łatwość aplikacji i modelowania, obszerny zakres dostępnych kolorów, barwy nietracące na swojej intensywności z biegiem upływu czasu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat naszych tynków dekoracyjnych, natomiast w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Newsletter

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że: 1) Administratorem danych osobowych jest Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec. 2) Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się w sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych poprzez e-mail: iod@bolix.pl lub pisemnie na adres Administratora. 3) Podanie danych na formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne dla otrzymywania newsletteru. 4) Moje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora, tj.: a) marketingu własnych produktów; b) wykrywania nadużyć i zapobiegania im; c) ustalenia, dochodzenia i obrony roszczeń. 5) W każdym momencie mam prawo zrezygnować z otrzymywania newsletteru klikając link zawarty w newsletterze. 6) Dane moje będą przechowywane przez czas trwania subskrypcji newsletteru, a następnie nie dłużej niż przez okres, po którym przedawnią się roszczenia wynikające z subskrypcji. Administrator może też przechowywać dane osobowe dłużej wyłącznie z uzasadnionych powodów, jeżeli prawo zezwala na takie przechowywanie. 7) Moje dane osobowe mogą być ujawniane podmiotom obsługującym systemy teleinformatyczne lub udostępniającym narzędzia teleinformatyczne. 8) Przysługują mi prawa dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu. Z tych praw mogę skorzystać składając wniosek w siedzibie Bolix S.A. Zakres każdego z tych praw oraz sytuacje, w których można z nich skorzystać, wynikają z przepisów prawa. 9) Mam prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że przetwarzanie moich danych osobowych narusza przepisy prawa.

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222

    
Porównywarka systemów