• Tynk dekoracyjny BOLIX

    Oddajemy do Twojej dyspozycji wysokiej jakości tynki dekoracyjne o różnorodnym zastosowaniu. W zależności od konkretnego typu produktu, za jego pośrednictwem można wykonać m.in.: - tynki cienkowarstwowe, - ochronne wyprawy tynkarskie oraz tynki dekoracyjne, imitujące wyglądem kamień, cegły lub np. drewno (do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków) - Bolix DECO, TM DECO oraz DECOBM, - precyzyjne wykończenia architektonicznych detali - Bolix WS czy powłoki renowacyjne - Bolix TR.

  • Zalety tynków BOLIX

    Nasze tynki dekoracyjne doskonale sprawdzają się do aplikacji na płaskich, jednolitych powierzchniach oraz w obrębie stosownie przygotowanych podłoży mineralnych, takich jak np. struktury betonowe, cementowe, karton-gipsowe czy też cementowo-wapienne. Jeśli chodzi o kluczowe zalety dostępnych tynków dekoracyjnych, należy wymienić spośród nich przede wszystkim subtelną, a przy tym bardzo efektowną estetykę wypraw tworzonych przy ich użyciu, wysoki współczynnik odporności na warunki atmosferyczne, promieniowanie słoneczne, wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne, wzmocnioną ochronę na powstawanie grzybów oraz glonów w obrębie ich struktury, łatwość aplikacji i modelowania, obszerny zakres dostępnych kolorów, barwy nietracące na swojej intensywności z biegiem upływu czasu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat naszych tynków dekoracyjnych, natomiast w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Newsletter

Administratorem Państwa danych zawartych w formularzu jest BOLIX S.A. z siedzibą w Żywcu, 34-300, przy ul.Stolarskiej 8; tel.: +48 33 475 06 00, który wyznaczył Inspektora Ochrony Danych: e-mail: iod@bolix.pl. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda, która może zostać wycofana w dowolnym momencie bez wpływu na przetwarzanie danych osobowych przed jej cofnięciem - art. 6 ust. 1 lit a RODO*.Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą Administratora w zakresie usług marketingowych i informatycznych. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub żądania ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne jeśli chcą Państwo dołączyć do grupy naszych subskrybentów.

* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222

    
Porównywarka systemów