Tynki mineralne - cienkowarstwowy tynk do malowania

  • Profesjonalne tynki mineralne

    Oferujemy wysokiej jakości, profesjonalne tynki mineralne. To praktyczne produkty wykonane na bazie cementu i wapnia. Proponujemy tynki do malowania, przeznaczone do ręcznego wykonywania dekoracyjnych oraz ochronnych wypraw tynkarskich cienkowarstwowych. Można je stosować zarówno na sufitach, ścianach wewnątrz jak i na powierzchniach na zewnątrz budynków. Tynki mineralne Bolix to gwarancja, że każdy remont odbędzie się bez większych komplikacji i długo nie będziesz musiał planować kolejnego.

    Mineralne tynki BOLIX cechują się bardzo dobrą paroprzepuszczalnością. Tworzą oddychającą warstwę, która zapewnia skuteczną wymianę powietrza między domem a otoczeniem, dzięki czemu w pomieszczeniach nie gromadzi się wilgoć. Tynki wyróżniają się też podwyższoną odpornością na oddziaływanie czynników pogodowych, tj. deszcz, śnieg, silne nasłonecznienie i zmienne temperatury. Są ponadto odporne na porastanie przez grzyby i glony. Charakteryzują się również znakomitą przyczepnością do podłoży mineralnych. Tynki elewacyjne mineralne Bolix są odporne na zamarzanie. Nie pękają tak łatwo, co jest zmorą wielu innych rodzajów zapraw.

  • Tynk mineralny – zastosowanie

    Dostępne tynki mineralne można nakładać na rozmaite podłoża. Sprawdzą się m.in. na ociepleniowych systemach zewnętrznych ścian budynków ETICS, opartych na wełnie mineralnej oraz styropianie. Nadają się też do nałożenia na uprzednio przygotowanych, gładkich powierzchniach: betonie, a także tynkach cementowo-wapiennych bądź cementowych. Tynk mineralny cienkowarstwowy Bolix może również zastąpić zaprawę dekoracyjną. Przy użyciu odpowiednich narzędzi, możesz uzyskać na nim efekt cegły lub innych zdobień.

    Nasze mineralne tynki są łatwe i wygodne w aplikacji. Dostępne w kolorze szarym lub białym pozwalają na dopasowanie warstwy do różnych potrzeb estetycznych. Czas wysychania nałożonych powierzchni wynosi ok. 24 godziny. Produkty są wydajne i bardzo trwałe. Każdy cienkowarstwowy tynk mineralny Bolix jest również trudnopalny i nie rozprzestrzenia ognia w przypadku pożaru.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów