Tynki renowacyjne WTA

  • Czym są tynki renowacyjne WTA?

    Planujesz odnowę starszego, mocno wyeksploatowanego budynku? Tynk WTA będzie najlepszym wyborem. Do stworzenia tej zaprawy potrzebujesz jedynie czystej wody. Tynk renowacyjny WTA jest polecany przede wszystkim przy starych, wyjątkowo zużytych powierzchniach. Dlaczego? Tynki te są nie tylko hydrofobowe, ale też nie szkodzi im działanie soli. Inne zaprawy często odchodzą po nałożeniu na ścianę starego budynku. Dzieje się tak, ponieważ są one pokryte różnymi solami, natomiast Tynki WTA gromadzą je i magazynują.

  • Tynki renowacyjne WTA Bolix

    Tynki do renowacji stosuje się w zawilgoconych i zniszczonych z tego powodu budynkach. Korzystając z wysokiej jakości zaprawy, można zyskać pewność, że problem zostanie rozwiązany na wiele lat. Dostępny tynk renowacyjny Bolix jest zgodny z wytycznymi instytutu WTA oraz normą PN-EN 998-1:2016. Oznacza to, że można je stosować nawet w miejscach, w których nie radzą sobie żadne inne tradycyjne materiały renowacyjne, zwłaszcza na mocno zasolonych i zawilgoconych murach. Nasz asortyment obejmuje trzy produkty z kategorii tynków renowacyjnych: Bolix T-RH (do zastosowań jako tynk podkładowy i/lub wierzchni), T-WL (do narzutu wyrównawczego i jako warstwa magazynująca sole) oraz Z-PT (do obrzutki). Ich temperatura pracy wynosi od 5º C do 25º C. Nadają się do każdego etapu renowacji, a ich połączenie może dać najlepsze rezultaty. Trwałość tego typu tynków wynosi około 20 lat, a przy odpowiedniej konserwacji można ten czas znacznie wydłużyć.

  • Tynki hydrofobowe od Bolix

    Tynk renowacyjny pochłania wilgoć i oddaje ją do otoczenia w formie pary wodnej. To zapobiega rozwijaniu się pleśni i mikroorganizmów, a także zabezpiecza przed pojawianiem się widocznych na powierzchni uszkodzeń. Właściwości hydrofobowe nie pozwalają na niszczenie materiałów pod wpływem warunków pogodowych takich jak deszcz czy śnieg. Produkty cechują się też obniżonym podciąganiem kapilarnym. Tynki renowacyjne sprzedajemy w opakowaniach workowych po 25 kg. Zachęcamy do przyjrzenia się naszym propozycjom w tym zakresie oraz kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań o asortyment. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty na tynk renowacyjny.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów