• Tynki renowacyjne

    Tynki do renowacji stosuje się w zawilgoconych i zniszczonych z tego powodu budynkach. Korzystając z wysokiej jakości zaprawy, można zyskać pewność, że problem zostanie rozwiązany na wiele lat. Dostępny tynk renowacyjny Bolix jest zgodny z wytycznymi instytutu WTA oraz normą PN-EN 998-1:2016. Oznacza to, że można je stosować nawet w miejscach, w których nie radzą sobie żadne inne tradycyjne materiały renowacyjne, zwłaszcza na mocno zasolonych i zawilgoconych murach. Nasz asortyment obejmuje trzy produkty z kategorii tynków renowacyjnych: Bolix T-RH (do zastosowań jako tynk podkładowy i/lub wierzchni), T-WL (do narzutu wyrównawczego i jako warstwa magazynująca sole) oraz Z-PT (do obrzutki). Ich temperatura pracy wynosi od 5º C do 25º C. Nadają się do każdego etapu renowacji, a ich połączenie może dać najlepsze rezultaty. Trwałość tego typu tynków wynosi około 20 lat, a przy odpowiedniej konserwacji można ten czas znacznie wydłużyć.

  • WTA

    Tynk renowacyjny pochłania wilgoć i oddaje ją do otoczenia w formie pary wodnej. To zapobiega rozwijaniu się pleśni i mikroorganizmów, a także zabezpiecza przed pojawianiem się widocznych na powierzchni uszkodzeń. Właściwości hydrofobowe nie pozwalają na niszczenie materiałów pod wpływem warunków pogodowych, takich jak deszcz czy śnieg. Produkty cechują się też obniżonym podciąganiem kapilarnym. Tynki renowacyjne sprzedajemy w opakowaniach workowych po 25 kg. Zachęcamy do przyjrzenia się naszym propozycjom w tym zakresie oraz kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań o asortyment.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Newsletter

Administratorem Państwa danych zawartych w formularzu jest BOLIX S.A. z siedzibą w Żywcu, 34-300, przy ul.Stolarskiej 8; tel.: +48 33 475 06 00, który wyznaczył Inspektora Ochrony Danych: e-mail: iod@bolix.pl. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda, która może zostać wycofana w dowolnym momencie bez wpływu na przetwarzanie danych osobowych przed jej cofnięciem - art. 6 ust. 1 lit a RODO*.Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą Administratora w zakresie usług marketingowych i informatycznych. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub żądania ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne jeśli chcą Państwo dołączyć do grupy naszych subskrybentów.

* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222

    
Porównywarka systemów