Tynki silikatowo-silikonowe | Bolix

  • Tynki silikatowo-silikonowe – co warto wiedzieć?

    Tego typu tynki należą do wypraw cienkowarstwowych. Dzięki swoim właściwościom mogą zostać wykorzystane przy wykończeniach różnorodnych powierzchni wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Najczęściej tynki silikatowo-silikonowe stosuje się do systemów dociepleń. Są szczególnie przydatne w konstrukcjach z technologią bezspoinowego ocieplania ścian na podłożach mineralnych (jak np. betonu czy tynku cementowo-wapiennego). Tynk nadaje się zwłaszcza do tworzenia dekoracyjnych, a także ochronnych wypraw.

  • Tynk silikatowo-silikonowy BOLIX – najważniejsze właściwości

    Zaprojektowany przez nas tynk może zostać zastosowany jako element systemów ociepleń naszej marki na płytach styropianowych EPS oraz wełnie mineralnej. Został stworzony z myślą o takim właśnie wykorzystaniu. Jego wyróżnikiem jest przede wszystkim zwiększona ochrona przed warunkami pogodowymi, naprężeniami termicznymi oraz uszkodzeniami mechanicznymi (np. uderzeniami i powstawaniem mikrorys). Tynk silikatowo silikonowy Bolix ma ponadto podwyższoną odporność na porastanie przez grzyby i glony, co jest skutkiem wysokiego poziomu hydrofobizacji.

    Nasz produkt jest bardzo łatwy w użytkowaniu. Przyspiesza wszelkie prace budowlane oraz nie sprawia problemów w tworzeniu wypraw (umożliwia manualne i maszynowe nakładanie). Proponujemy na dodatek szeroką gamę kolorystyczną do wyboru.

    Zachęcamy do składania zamówień na tynki silikatowo silikonowe. Więcej informacji o asortymencie można uzyskać po skontaktowaniu się z nami drogą telefoniczną lub mailową.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów