Tynki silikonowe – cienkowarstwowe, wewnętrzne

 • Tynk silikonowy BOLIX – właściwości i zastosowanie

  Nasze produkty należą do jednych z najlepszych w swojej klasie. Wynika to z zastosowania wielu nowoczesnych technologii, które pomagają użytkownikom w nakładaniu masy przy zachowaniu niewielkiego zużycia. Tynk silikonowy BOLIX jest więc bardzo oszczędnym rozwiązaniem, które sprawdza się zwłaszcza do wykonywania cienkowarstwowych ochronnych wypraw. W zależności od modelu można go użyć również w bezspoinowych systemach dociepleń, które korzystają z wełny mineralnej lub styropianu.

  Tynk sylikonowy BOLIX cechuje się wysoką paroprzepuszczalnością, elastycznością oraz stabilnością kolorów. Ponadto zwracamy uwagę na parametry odpornościowe naszych produktów. Trudno uszkodzić je w sposób mechaniczny (tynk sylikonowy BOLIX SIT-P wytrzyma uderzenia o sile bliskiej 130J). Są zarazem niemal niewrażliwe na typowe czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz czy śnieg, a także porastanie przez grzyby i glony. To efekt hydrofobizacji tynku oraz zastosowania wysokiej jakości mieszanin. Tynki silikonowe Bolix są samoczyszczące - wystarczy polać je wodą. Dzięki hydrofobowości spływające krople same zmyją zabrudzenia.

 • Profesjonalne elewacyjne tynki silikonowe

  Proponujemy aż 5 rodzajów tynków elewacyjnych, które różnią się między sobą właściwościami: BOLIX SIT, SIT-P, SIGMA 1,5 KA, SIGMA 2 KA oraz ULTRACLEAN. Dzięki nim można stworzyć trwałą powłokę o wysokiej elastyczności. Tynki elewacyjne silikonowe nadają się do zastosowania wewnętrznego oraz zewnętrznego. Ze względu na swoje wysokie walory estetyczne mogą stanowić także znakomitą warstwę dekoracyjną, która przy okazji ochrania elewację przed zniszczeniem. Tynki cienkowarstwowe silikonowe pomagają uzyskać trwałą, jednolitą warstwę nawet na nierównych powierzchniach.

  Szczególnej uwadze polecamy innowacyjny BOLIX ULTRACLEAN, który korzysta z technologii o tej samej nazwie. Dzięki niej można cieszyć się czystą wyprawą. Nie przyciąga bowiem żadnego brudu ani kurzu, który mógłby odbić się na wyglądzie tynku.

  Jeśli interesują Cię wysokiej jakości, a zarazem tanie tynki silikonowe cena proponowana przez naszą firmę powinna zwrócić uwagę. Zachęcamy do przyjrzenia się w ofercie. W razie pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Pomożemy ci wybrać idealny tynk silikonowy wewnętrzny, dzięki któremu remont będzie samą przyjemnością.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów