Tynki wapienno-cementowe tradycyjne do wnętrz

  • Tynki tradycyjne do pomieszczeń wilgotnych i mokrych

    Tynki wapienno-cementowe są klasycznym rodzajem mieszanin. Składają się z wody, cementu, piasku i wapna. W wielu przypadkach dodaje się do nich różnego rodzaju dodatki uszlachetniające, przez co zyskują nowe właściwości. Tynki tradycyjne marki BOLIX wyróżniają się uniwersalnością, ponieważ można zastosować je w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności (takich jak łazienka, kuchnia czy piwnica). Jest to możliwe dzięki hydrofobizacji i właściwościach paroprzepuszczalnych. Ponadto produkty BOLIX należą do łatwych w obróbce tynków. Nadają się do nakładania maszynowego oraz manualnego przy podłożach mineralnych (betonie, silikatach, powierzchniach gipsowych itp.).

  • Obrzutka tynkarska do poprawy przyczepności

    W zawilgoconych oraz mokrych pomieszczeniach pojawia się problem z przyczepnością do podłoża wszelkiego rodzaju zapraw. W takich sytuacjach przydaje się obrzutka tynkarska. Jej celem jest ułatwienie nakładania tynków wapienno-cementowych i cementowych oraz wyrównanie chłonności podłoża. Lepsza przyczepność gwarantuje bezproblemowe stosowanie mieszanin. Podobnie jak klasyczne rodzaje tynków, obrzutki marki BOLIX nadają się do nakładania ręcznego oraz maszynowego. Wysoka odporność na czynniki atmosferyczne umożliwia również wykorzystanie w warunkach zewnętrznych.

    Zainteresowanych profesjonalnymi tynkami tradycyjnymi i obrzutkami zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie. Podczas kontaktu telefonicznego bądź mailowego rozwiejemy wątpliwości dotyczące naszego asortymentu. 

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów