• Tynki wewnętrzne

    W asortymencie sklepu posiadamy szeroki wybór tynków wewnętrznych do wszechstronnych zastosowań. Oferta obejmuje produkty do nanoszenia maszynowego oraz ręcznego wykonywania dekoracyjno-ochronnych wypraw tynkarskich imitujących dany materiał. Obecnie najpopularniejsze w branży są tynki cementowo-wapienne i gipsowe. Sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i urządzanych w klasycznym bądź minimalistycznym stylu. Doskonale nadają się do zastosowania w łazienkach, sypialniach oraz pokojach dziecięcych. Głównym zadaniem tynków wewnętrznych jest stworzenie estetycznego wyglądu we wnętrzach domu czy mieszkania. Chronią także przed zawilgoceniem i posiadają dobre właściwości ogniochronne, a przy tym są odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, grzyby, pleśń czy szkodliwe działanie promieni UV.

  • Tynki wewnętrzne BOLIX

    Znajdujące się w naszej ofercie tynki wewnętrzne mogą imitować kamień naturalny, piaskowiec, granit, cegłę, a nawet drewno. Mnogość barw, faktur i wzorów oraz łatwość stosowania na rozmaitych podłożach sprawiają, że możliwości aranżacyjne są praktycznie nieograniczone. Większość z dostępnych tynków wewnętrznych można także stosować na zewnątrz budynków. W ofercie posiadamy poza tym obrzutkę tynkarską, która zwiększa przyczepność tynków cementowo-wapiennych do powierzchni. Przed nałożeniem tynku podłoże powinno być starannie oczyszczone z tłuszczu, kurzu i innych zabrudzeń. Gotowe tynki wewnętrzne posiadają znaczną przewagę nad przygotowywanymi na budowie. Przede wszystkim za każdym razem gwarantują uzyskanie odpowiednich parametrów roboczych.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Newsletter

Administratorem Państwa danych zawartych w formularzu jest BOLIX S.A. z siedzibą w Żywcu, 34-300, przy ul.Stolarskiej 8; tel.: +48 33 475 06 00, który wyznaczył Inspektora Ochrony Danych: e-mail: iod@bolix.pl. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda, która może zostać wycofana w dowolnym momencie bez wpływu na przetwarzanie danych osobowych przed jej cofnięciem - art. 6 ust. 1 lit a RODO*.Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą Administratora w zakresie usług marketingowych i informatycznych. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub żądania ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne jeśli chcą Państwo dołączyć do grupy naszych subskrybentów.

* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222

    
Porównywarka systemów