• Zaprawy murarskie

    Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych gotowych zapraw murarskich. W asortymencie znajdują się zaprawy do spoinowania oraz murowania klinkieru i kamienia, wyrównawczo-murarskie, a także cienkowarstwowe. Zaprawy murarskie wykorzystywane są głównie w budownictwie, gdzie służą jako spoiwo łączące elementy ścian oraz murów. Dostępne w sprzedaży produkty charakteryzują się znakomitymi właściwościami wytrzymałościowymi – nasze zaprawy tynkarskie, w zależności od rodzaju, są mrozo- i wodoodporne, a także odznaczają się bardzo dobrą przyczepnością do podłoża oraz niewrażliwością na zmienne warunki atmosferyczne. Gotowe zaprawy murarskie przygotowuje się znacznie szybciej niż tradycyjne cementowe, wykonywane na placach budowy.

  • Zaprawy BOLIX

    Są niezwykle wydajne i gwarantują 100% powtarzalność parametrów technicznych. Posiadają wszelkie wymagane dokumenty dopuszczające je do użytku. Zaprawy tynkarskie odgrywają istotną rolę w zachowaniu właściwości nośnych ścian oraz zapewnieniu odpowiedniego poziomu izolacji cieplnej. Duże znaczenie mają tutaj proporcje składników, za mało lub zbyt wiele wody w mieszance wpływa niekorzystnie na osiągane rezultaty. Przy wyborze zaprawy murarskiej należy się kierować m.in. typem ściany, charakterystyką techniczną materiałów oraz technologią budowy. Źle dobrana zaprawa może znacząco obniżyć właściwości cieplne muru. Zaprawy murarskie najlepiej przechowywać w miejscu zadaszonym, gdzie nie będą narażone na działanie wilgoci. Przed użyciem należy zapoznać się z informacjami technicznymi umieszczonymi na etykiecie.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Newsletter

Administratorem Państwa danych zawartych w formularzu jest BOLIX S.A. z siedzibą w Żywcu, 34-300, przy ul.Stolarskiej 8; tel.: +48 33 475 06 00, który wyznaczył Inspektora Ochrony Danych: e-mail: iod@bolix.pl. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda, która może zostać wycofana w dowolnym momencie bez wpływu na przetwarzanie danych osobowych przed jej cofnięciem - art. 6 ust. 1 lit a RODO*.Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą Administratora w zakresie usług marketingowych i informatycznych. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub żądania ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne jeśli chcą Państwo dołączyć do grupy naszych subskrybentów.

* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222

    
Porównywarka systemów