ul. Stolarska 8
34-300 Żywiec
tel: 33 475 06 00
fax: 33 475 06 12

INFORMACJA TECHNICZNA:
+48 801 650 222

  Jak docieplić dom to tylko z BOLIX

  Firma BOLIX będąca jednym z liderów branży budowlanej w 2021 roku obchodziła jubileusz 30-lecia. W tym czasie firma przeszła imponującą ewolucję. Z niewielkiej rodzinnej firmy przekształciła się w sprawne przedsiębiorstwo, które dziś, w oparciu o modelowe wzorce zarządzania, z powodzeniem konkuruje w Polsce i na rynku europejskimi z koncernami o znacząco większych zasobach i tradycji.

  Firma od samego początku swojego istnienia stawiała na innowacyjność i wysoką jakość produkowanych wyrobów. Od samego początku działalności jednym z głównych celów było unowocześnianie i automatyzowanie procesu produkcyjnego, co w połączeniu z zaawansowanym procesem kontroli jakości, przekłada się na zaspokojenie potrzeb naszych odbiorców i ich satysfakcję.

  Przez ostatnie 31 lat zbieraliśmy doświadczenie na polskim i europejskim rynku chemii budowlanej, dostarczając coraz to bardziej wyrafinowane i udoskonalane produkty i rozwiązania systemowe. Nasze ogromne doświadczenie w branży w widoczny sposób przekłada się na wysoką jakość produktów, które oferujemy.

  NAJWAŻNIEJSZE CECHY SYSTEMÓW BOLIX

  ROZWIĄZANIA SYSTEMOWE

  CERTYFIKOWANE ROZWIĄZANIA

  TRWAŁE KOLORY

  ODPORNOŚĆ NA CZYNNIKI ATMOSFERYCZN

  ŁATWY MONTAŻ

  ELASTYCZNOŚĆ