DLACZEGO BOLIX

Atmosfera

Jesteśmy firmą, dla której uczciwe relacje z pracownikami i klientami są podstawą działania. Dołączając do naszego zespołu spotkasz się z przyjaźnie nastawionymi do Ciebie ludźmi. Jeśli lubisz wyścig szczurów to nie jesteśmy odpowiednim pracodawcą dla Ciebie. Dla nas liczy się zespół i dobry klimat pracy.

Stabilne warunki zatrudnienia

Zdecydowana większość naszych pracowników to osoby związane z firmą od wielu lat. Dążymy do tego, aby zatrudnione osoby czuły się z nami dobrze i bezpiecznie, wykorzystując stwarzane im możliwości doskonalenia zawodowego. Preferujemy umowę o pracę na czas nieokreślony.

Pracowniczy Program Emerytalny

W trosce o przyszłość naszych pracowników pomagamy im zgromadzić środki na przyszłą emeryturę.

Dzielenie się wiedzą

Wymiana koncepcji i pomysłów stanowi dla nas istotny element kultury organizacyjnej. Od początku swojej drogi zawodowej w Bolix możesz polegać na doświadczonych kolegach i koleżankach, którzy pomogą Ci wdrożyć się do pracy. Ponadto możesz rozwijać się jako trener wewnętrzny uczestnicząc w programie Bolix Academy, którego ideą jest wymiana fachowej wiedzy pomiędzy pracownikami.

Ciekawe projekty

Stawiamy na ciągły rozwój. Ma to bezpośredni wpływ na sposób, w jaki pracujemy. Wiele zadań realizujemy projektowo. Daje to szansę ludziom zdolnym i chłonnym wiedzy do udziału w różnych projektach działowych i między działowych.

Multisport

Działa u nas program kart sportowych. Jeśli lubisz aktywność sportową to masz możliwość skorzystania z karty w wybranym przez siebie wariancie.

Opieka medyczna

Zdrowie naszych pracowników jest dla nas ważne. Każdy pracownik oraz jego rodzina mogą zostać objęci prywatnym ubezpieczeniem medycznym z szybkim dostępem do lekarzy specjalistów oraz wielu badań.

Ubezpieczenie na życie

Pracownicy oraz ich rodziny mogą przystąpić do grupowego ubezpieczenia na życie i wybrać najkorzystniejszy dla siebie pakiet.

Świadczenia socjalne

Naszym pracownikom w ramach prowadzonej działalności socjalnej oferujemy możliwość skorzystania z dofinansowania do wypoczynku pracownika i jego dzieci, możliwość wnioskowania o zapomogi losowe i finansowe, atrakcyjnie oprocentowane pożyczki na cele remontowo-mieszkaniowe jak również świadczenia pieniężne na dodatkowe wydatki związane ze Świętami Bożego Narodzenia.