WIZUALIZACJE ŚCIENNE

Pomożemy Ci stworzyć wyjątkowa elewację

PROFESJONALNA USŁUGA WIZUALIZACJI

Wykonanie elewacji budynku jest jednym z ostatnich etapów budowy. Niestety często jest dość ciężko wyobrazić sobie jak budynek finalnie powinien wyglądać.  Na rynku jest coraz więcej nowych rozwiązań, firmy prześcigają się w nowych efektach dekoracyjnych i paletach kolorów. Przy tak dużej różnorodności czasem ciężko jest samemu wybrać odpowiednie rozwiązanie. I to właśnie wtedy warto skorzystać z pomocy wizualizacji.

ABY SKORZYSTAĆ Z USŁUGI WIZUALIZACJI ELEWACJI

ZDJĘCIE BUDYNKU STANU OBECNEGO

Jeśli Twoja elewacja potrzebuje odświeżenia, ale nie masz na nią pomysłu - znamy na to rozwiązanie, przygotujemy dla Ciebie wyjątkowy projekt elewacji twojego budynku

SKONTAKTUJ SIĘ Z PRZEDSTAWICIELEM/DYSTRYBUTOREM

Możesz skorzystać z usługi wizualizacji zgłaszając się bezpośrednio do naszej firmy (przez formularz dostępny poniżej) lub kontaktując się z naszym przedstawicielem handlowym.

ZAKUP PRODUKTÓW BOLIX

Projekt elewacji zostanie dla Ciebie przygotowany z użyciem produktów marki BOLIX, które możesz zakupić u dystrybutorów na terenie całej Polski.

WIZUALIZACJA GRATIS

Gotowy projekt wizualizacji otrzymasz w 3 wersjach - będziesz miał możliwość wyboru jednej i doprecyzowaniu szczegółów. Czas oczekiwania na wizualizację to dwa tygodnie.

 

PROJEKTY JUŻ ZREALIZOWANE

Zobacz przemianę budynków, które dzięki wizualizacjom ściennym oraz wysokiej jakości produktom BOLIX nabrały wyjątkowego charakteru. Zobacz wizualizację i przekonaj się jak duże znaczenie ma elewacja twojego domu. Poznaj szeroką gamę efektów dekoracyjnych BOLIX.  Zainspiruj się z BOLIX!

ZOBACZ

NAPISZ DO NAS

Pomożemy ci stworzyć idealną elewacje. Nasi projektanci przygotują dla Ciebie projekt.

Galeria