Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

O Bolix

Lider dociepleń w Polsce

BOLIX jest wiodącym polskim producentem chemii budowlanej, specjalizującym się w produkcji systemów elewacyjnych. Marka BOLIX istnieje już od 1991 roku i jest synonimem wysokiej jakości rozwiązań budowlanych za przystępną cenę.

Pomożemy Ci
stworzyć idealne elewacje

Nasi projektanci przygotują dla Ciebie projekt

Napisz do nas
 • BOLIX

  liderem branży

  Stabilna marka o ugruntowanej pozycji i produktach znakomitej jakości - to jedne z wielu wyznaczników marki BOLIX. Oferowane przez nas tynki, kleje i inne produkty wchodzące w skład systemów ociepleniowych BOLIX to zaawansowana technologicznie chemia budowlana, wyznaczająca rynkowe standardy. Systemy ociepleniowe marki BOLIX znane są na rynkach 15 europejskich krajów, a łącznie ocieplono nimi ponad 100 mln m2.

 • JAKOŚĆ

  Inwestycja w jakość to odpowiedź na rosnące wymagania Klientów.

  W firmie BOLIX inwestuje się we wszystkie aspekty jakości, począwszy od opracowania wyrobu, poprzez produkcję, logistykę, sprzedaż, aż po serwis po sprzedażowy. Wszystkie etapy zostały gruntownie zmodernizowane. Najważniejszą inwestycją jest lokata w kadry - pracownicy są najcenniejszym kapitałem firmy. BOLIX posiada nowoczesne laboratorium, wprowadzono informatyczny system nadzorowania poszczególnych etapów produkcji, a procesy dozowania surowców i pakowania produktu są w pełni zautomatyzowane.

 • Oferta BOLIX

  Zaawansowana chemia budowlana

  W portfolio marki BOLIX znajdują się nie tylko produkty składające się na systemy ociepleń - kleje, tynki etc. - ale także szeroka gama farb, jastrychów, hydroizolacji, preparatów czy klejów do montażu ceramiki lub okładzin.

Newsletter

Administratorem Państwa danych zawartych w formularzu jest BOLIX S.A. z siedzibą w Żywcu, 34-300, przy ul.Stolarskiej 8; tel.: +48 33 475 06 00, który wyznaczył Inspektora Ochrony Danych: e-mail: iod@bolix.pl. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda, która może zostać wycofana w dowolnym momencie bez wpływu na przetwarzanie danych osobowych przed jej cofnięciem - art. 6 ust. 1 lit a RODO*.Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą Administratora w zakresie usług marketingowych i informatycznych. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub żądania ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne jeśli chcą Państwo dołączyć do grupy naszych subskrybentów.

* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222

    
Porównywarka systemów