Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

O Bolix

Lider dociepleń w Polsce

BOLIX jest wiodącym polskim producentem chemii budowlanej, specjalizującym się w produkcji systemów elewacyjnych. Marka BOLIX istnieje już od 1991 roku i jest synonimem wysokiej jakości rozwiązań budowlanych za przystępną cenę.

Pomożemy Ci
stworzyć idealne elewacje

Nasi projektanci przygotują dla Ciebie projekt

Napisz do nas
 • BOLIX

  liderem branży

  Stabilna marka o ugruntowanej pozycji i produktach znakomitej jakości - to jedne z wielu wyznaczników marki BOLIX. Oferowane przez nas tynki, kleje i inne produkty wchodzące w skład systemów ociepleniowych BOLIX to zaawansowana technologicznie chemia budowlana, wyznaczająca rynkowe standardy. Systemy ociepleniowe marki BOLIX znane są na rynkach 15 europejskich krajów, a łącznie ocieplono nimi ponad 115 mln m2.Nasz sklep z chemią budowlaną cieszy się ogromnym zaufaniem zarówno wśród profesjonalistów, jak i codziennych amatorów remontów. Oferowane przez nas produkty zostały stworzone z myślą o jak najwyższej prostocie użytkowania, która idzie w parze z wysoką jakością. Materiały budowlane od BOLIXto gwarancja szybkiego i udanego remontu!

 • JAKOŚĆ

  Inwestycja w jakość to odpowiedź na rosnące wymagania Klientów.

  W firmie BOLIX inwestuje się we wszystkie aspekty jakości, począwszy od opracowania wyrobu, poprzez produkcję, logistykę, sprzedaż, aż po serwis po sprzedażowy. Wszystkie etapy zostały gruntownie zmodernizowane. Najważniejszą inwestycją jest lokata w kadry - pracownicy są najcenniejszym kapitałem firmy. BOLIX posiada nowoczesne laboratorium, wprowadzono informatyczny system nadzorowania poszczególnych etapów produkcji, a procesy dozowania surowców i pakowania produktu są w pełni zautomatyzowane.Jeśli zależy Ci na zrównoważonej dla środowiska chemii budowlanej, sklep Bolix to świetny wybór. Receptury naszych farb są pozbawione formaldehydów, dzięki czemu są one nieszkodliwe dla ludzkiego zdrowia.

 • Oferta BOLIX

  Zaawansowana chemia budowlana

  W portfolio marki BOLIX znajdują się nie tylko produkty składające się na systemy ociepleń - kleje, tynki etc. - ale także szeroka gama farb, jastrychów, hydroizolacji, preparatów czy klejów do montażu ceramiki lub okładzin.Sprawdź naszą ofertę online - gwarantujemy szybką wysyłkę materiałów budowlanych z siedziby w Żywcu!

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów