Efekty dekoracyjne

Specjalistyczne systemy tynkarskie to doskonała alternatywa dla ciężkich, kosztownych i trudnych w utrzymaniu struktur takich jak kamień, metal czy drewno. Nasze materiały budowlane umożliwiają szybkie wykończenie podłoża w wybranym stylu, z wykorzystaniem szerokiej palety dostępnych kolorów, faktur i motywów. Dzięki nim bardzo proste staje się nadanie budynkowi unikatowego charakteru.

ZOBACZ

Zainspiruj się z BOLIX

Zobacz realizacje z użyciem tynków i efektów dekoracyjnych BOLIX.

ZOBACZ

Wizualizacje elewacji

Nie wiesz jakie kolory i dekoracje wybrać na swoją elewację? Skorzystaj z usługi wizualizacji.

ZOBACZ

Poznaj systemy ociepleń BOLIX

Wejdź i dobierz system ociepleń dla Twojego budynku.

ZOBACZ

Jak docieplić dom to tylko z materiałami budowlanymi BOLIX z Żywca

Firma BOLIX będąca jednym z liderów branży budowlanej w 2021 roku obchodziła jubileusz 30-lecia. W tym czasie firma przeszła imponującą ewolucję. Z niewielkiej rodzinnej firmy przekształciła się w sprawne przedsiębiorstwo oferujące chemię budowlaną, które dziś, w oparciu o modelowe wzorce zarządzania, z powodzeniem konkuruje w Polsce i na rynku europejskim z koncernami o znacząco większych zasobach i tradycji.

Firma od samego początku swojego istnienia stawiała na innowacyjność i wysoką jakość produkowanych wyrobów. Od samego początku działalności jednym z głównych celów było unowocześnianie i automatyzowanie procesu produkcyjnego materiałów budowlanych, co w połączeniu z zaawansowanym procesem kontroli jakości, przekłada się na zaspokojenie potrzeb naszych odbiorców i ich satysfakcję.

Przez ostatnie 31 lat zbieraliśmy doświadczenie na polskim i europejskim rynku chemii budowlanej, dostarczając coraz to bardziej wyrafinowane i udoskonalane produkty i rozwiązania systemowe. Nasze ogromne doświadczenie w branży w widoczny sposób przekłada się na wysoką jakość produktów, które oferujemy. Jeśli potrzebujesz materiałów lub chemii budowlanej, zapraszamy do naszego sklepu. Służymy też fachowym doradztwem, dzięki czemu zawsze otrzymasz produkty najwyższej jakości, które będą dopasowane do konkretnego zadania i spełnią Twoje oczekiwania.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY SYSTEMÓW BOLIX

ROZWIĄZANIA SYSTEMOWE

CERTYFIKOWANE ROZWIĄZANIA

TRWAŁE KOLORY

ODPORNOŚĆ NA CZYNNIKI ATMOSFERYCZNE

ŁATWY MONTAŻ

ELASTYCZNOŚĆ