Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

O Bolix

Lider dociepleń w Polsce

BOLIX jest wiodącym polskim producentem chemii budowlanej, specjalizującym się w produkcji systemów elewacyjnych. Marka BOLIX istnieje już od 1991 roku i jest synonimem wysokiej jakości rozwiązań budowlanych za przystępną cenę.

Pomożemy Ci
stworzyć idealne elewacje

Nasi projektanci przygotują dla Ciebie projekt

Napisz do nas
 • BOLIX

  liderem branży

  Stabilna marka o ugruntowanej pozycji i produktach znakomitej jakości - to jedne z wielu wyznaczników marki BOLIX. Oferowane przez nas tynki, kleje i inne produkty wchodzące w skład systemów ociepleniowych BOLIX to zaawansowana technologicznie chemia budowlana, wyznaczająca rynkowe standardy. Systemy ociepleniowe marki BOLIX znane są na rynkach 15 europejskich krajów, a łącznie ocieplono nimi ponad 100 mln m2.

 • JAKOŚĆ

  Inwestycja w jakość to odpowiedź na rosnące wymagania Klientów.

  W firmie BOLIX inwestuje się we wszystkie aspekty jakości, począwszy od opracowania wyrobu, poprzez produkcję, logistykę, sprzedaż, aż po serwis po sprzedażowy. Wszystkie etapy zostały gruntownie zmodernizowane. Najważniejszą inwestycją jest lokata w kadry - pracownicy są najcenniejszym kapitałem firmy. BOLIX posiada nowoczesne laboratorium, wprowadzono informatyczny system nadzorowania poszczególnych etapów produkcji, a procesy dozowania surowców i pakowania produktu są w pełni zautomatyzowane.

 • Oferta BOLIX

  Zaawansowana chemia budowlana

  W portfolio marki BOLIX znajdują się nie tylko produkty składające się na systemy ociepleń - kleje, tynki etc. - ale także szeroka gama farb, jastrychów, hydroizolacji, preparatów czy klejów do montażu ceramiki lub okładzin.

    

Newsletter

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że: 1) Administratorem danych osobowych jest Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec. 2) Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się w sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych poprzez e-mail: iod@bolix.pl lub pisemnie na adres Administratora. 3) Podanie danych na formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne dla otrzymywania newsletteru. 4) Moje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora, tj.: a) marketingu własnych produktów; b) wykrywania nadużyć i zapobiegania im; c) ustalenia, dochodzenia i obrony roszczeń. 5) W każdym momencie mam prawo zrezygnować z otrzymywania newsletteru klikając link zawarty w newsletterze. 6) Dane moje będą przechowywane przez czas trwania subskrypcji newsletteru, a następnie nie dłużej niż przez okres, po którym przedawnią się roszczenia wynikające z subskrypcji. Administrator może też przechowywać dane osobowe dłużej wyłącznie z uzasadnionych powodów, jeżeli prawo zezwala na takie przechowywanie. 7) Moje dane osobowe mogą być ujawniane podmiotom obsługującym systemy teleinformatyczne lub udostępniającym narzędzia teleinformatyczne. 8) Przysługują mi prawa dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu. Z tych praw mogę skorzystać składając wniosek w siedzibie Bolix S.A. Zakres każdego z tych praw oraz sytuacje, w których można z nich skorzystać, wynikają z przepisów prawa. 9) Mam prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że przetwarzanie moich danych osobowych narusza przepisy prawa.

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222

    
Porównywarka systemów