Efekty dekoracyjne

Specjalistyczne systemy tynkarskie to doskonała alternatywa dla ciężkich, kosztownych i trudnych w utrzymaniu struktur takich jak kamień, metal czy drewno. Nasze rozwiązania umożliwiają szybkie wykończenie podłoża w wybranym stylu, z wykorzystaniem szerokiej palety dostępnych kolorów, faktur i motywów. Dzięki nim bardzo proste staje się nadanie budynkowi unikatowego charakteru.

ZOBACZ

Zainspiruj się z BOLIX

Zobacz realizacje z użyciem tynków i efektów dekoracyjnych BOLIX.

ZOBACZ

Wizualizacje elewacji

Nie wiesz jakie kolory i dekoracje wybrać na swoją elewację? Skorzystaj z usługi wizualizacji.

ZOBACZ

Poznaj systemy ociepleń BOLIX

Wejdź i dobierz system ociepleń dla Twojego budynku.

ZOBACZ

Jak docieplić dom to tylko z BOLIX

Firma BOLIX będąca jednym z liderów branży budowlanej w 2021 roku obchodziła jubileusz 30-lecia. W tym czasie firma przeszła imponującą ewolucję. Z niewielkiej rodzinnej firmy przekształciła się w sprawne przedsiębiorstwo, które dziś, w oparciu o modelowe wzorce zarządzania, z powodzeniem konkuruje w Polsce i na rynku europejskimi z koncernami o znacząco większych zasobach i tradycji.

Firma od samego początku swojego istnienia stawiała na innowacyjność i wysoką jakość produkowanych wyrobów. Od samego początku działalności jednym z głównych celów było unowocześnianie i automatyzowanie procesu produkcyjnego, co w połączeniu z zaawansowanym procesem kontroli jakości, przekłada się na zaspokojenie potrzeb naszych odbiorców i ich satysfakcję.

Przez ostatnie 31 lat zbieraliśmy doświadczenie na polskim i europejskim rynku chemii budowlanej, dostarczając coraz to bardziej wyrafinowane i udoskonalane produkty i rozwiązania systemowe. Nasze ogromne doświadczenie w branży w widoczny sposób przekłada się na wysoką jakość produktów, które oferujemy.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY SYSTEMÓW BOLIX

ROZWIĄZANIA SYSTEMOWE

CERTYFIKOWANE ROZWIĄZANIA

TRWAŁE KOLORY

ODPORNOŚĆ NA CZYNNIKI ATMOSFERYCZNE

ŁATWY MONTAŻ

ELASTYCZNOŚĆ