Jastrychy cementowe betonowe | Szybkotwardniejące posadzki

  • Jastrychy betonowe i cementowe

    Jastrychy, potocznie znane jako wylewki, to termin, którym określa się podkład podłogowy, na którym układane są różnego rodzaju podłogi - np panele czy płytki. W tej kategorii proponujemy wysokiej jakości jastrychy cementowe, które przydadzą się podczas tworzenia posadzek na betonowych płytach czy stropach. Głównym zadaniem jastrychu betonowego jest wyrównanie podłoża pod konkretny materiał wykończeniowy. Warto zwrócić tu uwagę na produkty z serii BOLIX PC, które łatwo dopasować do aktualnego zadania.

  • Zalety jastrychów cementowych od BOLIX

    Jastrychy betonowe cenione są przez fachowców jako jedne z najmocniejszych i najtrwalszych. Ich niewątpliwym atutem jest także stosunkowo niska cena. Jastrychy cementowe BOLIX są po związaniu mrozo- i wodoodporne co sprawia, że z powodzeniem mogą być stosowane na zewnątrz i wewnątrz budynków. Dzięki swoim właściwościom, bez obaw może być zastosowany także w pomieszczeniach przeznaczonych na pralnię czy łazienkę.

    Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą jastrychów cementowych. 

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów