Proces rekrutacji

ROZWIJAJ SIĘ RAZEM Z BOLIX

W procesie rekrutacji zwracamy uwagę nie tylko na nasze wymagania, ale również na potrzeby i oczekiwania kandydata względem pracodawcy. Rzetelnie przedstawiamy naszą kulturę organizacyjną i warunki zatrudnienia. Szukamy kandydatów, którzy dobrze poczują się w strukturach naszej firmy, dlatego proces rekrutacji może odbywać się kilku etapowo. Na każdym etapie możesz liczyć na udzielenie informacji zwrotnej. Jeśli taka informacja do Ciebie nie dotrze, skontaktuj się z nami!

Wypełnienie formularza aplikacyjnego przez kandydata

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji wypełnij formularz aplikacyjny i załącz swoje CV. Do formularza możesz zostać poproszony o dołączenie dodatkowych dokumentów takich jak referencje albo list motywacyjny. Pracownicy działu HR pomogą Ci wypełnić formularz w przypadku jakichkolwiek trudności.

Analiza aplikacji

Otrzymane aplikacje analizujemy pod kątem naszych potrzeb oraz wymagań niezbędnych na danym stanowisku. Czytamy każde CV, a trafia ich do nas bardzo wiele. Dlatego aby nam ułatwić wyeksponuj w CV te informacje, które są najważniejsze z perspektywy stanowiska, o które się ubiegasz. Do kolejnego etapu przechodzą tylko wyselekcjonowani kandydaci.

Kontakt z kandydatem

W zależności od stanowiska skontaktuje się z Tobą telefonicznie pracownik działu HR albo bezpośrednio kierownik działu, do którego aplikujesz. Jeśli nie mamy dodatkowych pytań zostaniesz zaproszony na rozmowę rekrutacyjną.

Rozmowa rekrutacyjna

Rozmowy rekrutacyjne mogą odbywać się w formie bezpośredniego spotkania bądź rozmowy online z pracownikiem działu HR lub/i kierownikiem działu lub/i dyrektorem pionu. Na tym etapie możesz spodziewać się więcej niż jednej rozmowy. To zależy od stanowiska, na które aplikujesz. W ich trakcie weryfikujemy Twoje cechy i predyspozycje, zarówno pod kątem dopasowania do konkretnego stanowiska pracy, jak i całego zespołu. W przypadku stanowisk, które wymagają od kandydatów kompetencji możliwych do sprawdzenia jedynie podczas wykonywania praktycznych ćwiczeń czy zadań odzwierciedlających pracę na danym stanowisku dodatkowo możesz zostać poproszony o wykonanie konkretnego zadania lub/i wypełnienie testu.

Oferta pracy

Po pozytywnym przejściu wszystkich etapów złożymy Ci ofertę pracy i jeśli ją zaakceptujesz przygotujemy odpowiedni proces wdrożeniowy.

Na każdym etapie możesz liczyć na udzielenie informacji zwrotnej. Jeśli taka informacja do Ciebie nie dotrze, skontaktuj się z nami!