Kleje do styropianu | Mocne kleje do siatki i elewacji na mróz

 • Dlaczego wybór kleju do ocieplenia styropianem jest tak ważny?

  Oklejanie budynku styropianem to jedna z najpopularniejszych metod na ocieplanie budynków. Materiał ten jest tani, łatwodostępny, a przede wszystkim skuteczny. Nasi klienci często zadają sobie pytanie, jaki klej najlepiej nadaje się do styropianu? Wybór jest zależny od wielu czynników - podłoża, rodzaju materiału, a także warunków atmosferycznych. Każdy klej do styropianu powinien być jednak elastyczny, odporny na wodę, a także paroprzepuszczalny. Istotna jest również odpowiednia przyczepność do podłoża. Z myślą o tych, którzy poszukują produktów najwyższej jakości, opracowaliśmy niezwykle wytrzymałe kleje do styropianu.

 • Kleje do styropianu i siatki Bolix - najlepsze na rynku

  Na ofertę klejów do siatki i styropianu marki BOLIX składa się mocno zróżnicowana gama produktów polimerowych, piankowych, poliuretanowych, zimowych. Posiadamy też gamę wyrobów przeznaczonych stricte do zatapiania siatki w warstwie zbrojonej lub do klejenia styropianu do drewna.


  Do głównych zalet naszych klejów do siatki na styropian zaliczyć należy przede wszystkim bardzo wysoką przyczepność do wszelkich konwencjonalnych typów podłoży mineralnych, takich jak np. powierzchnie betonowe, tynki gipsowe, cementowo-wapienne i cementowe, a także ściany murowane. Jednocześnie kleje do styropianu i siatki BOLIX umożliwiają również efektywne przymocowanie nowej warstwy ocieplenia do tej już obecnej w ramach istniejącej elewacji.


  Dodatkowymi atutami naszego asortymentu jest też jego paroprzepuszczalność, duża szybkość wiązania, łatwość użytkowania oraz możliwość skutecznego nanoszenia w temperaturach otoczenia wynoszących – w zależności od wariantu kleju – nie mniej niż 0-3°C. Klej uniwersalny do styropianu Bolix to świetne rozwiązanie, jeżeli nie udało Ci się zaopatrzyć w materiały od jednego producenta. Z tym produktem przykleisz każdą płytę styropianową.


  Klej do styropianu zimowy Bolix natomiast świetnie się sprawdza przy obniżonych temperaturach. Dobrze trzyma się podłoża nawet przy temperaturze poniżej 0°C.

 • Mocny klej do styropianu

  W naszej ofercie, oprócz produktów przeznaczonych do konwencjonalnych zastosowań, odnajdziesz także ich specjalistyczne odpowiedniki o zoptymalizowanych parametrach. Dla wymagających przygotowaliśmy klej na siatkę do styropianu BOLIX UZB, o recepturze wzbogaconej mikrowłóknami podwyższającymi jego stopień ochrony przed pęknięciami czy zarysowaniami.

  Innym przykładem wyrobu specjalistycznego może być też mocny klej do styropianu w formie pianki BOLIX ZP, dedykowany m.in. właśnie klejeniu styropianu do drewna. Ten jednoskładnikowy, niskoprężny środek otrzymywany na bazie poliuretanu pozwala na wiązanie ze sobą bardzo niejednolitych materiałów. Sprawdzi się on perfekcyjnie nie tylko w przypadku konwencjonalnych podłoży mineralnych czy wspomnianych drewnianych i drewnopodobnych, ponieważ wykazuje się świetnym poziomem przyczepności również względem tworzyw sztucznych, pap, izolacyjnych mas asfaltowych czy powłok bitumicznycznych.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów