Kleje do wełny mineralnej MW, fasadowej, kominkowej

 • Wysokogatunkowy klej do wełny kominkowej

  Na naszą ofertę składają się kleje przeznaczone specjalnie do wełny kominkowej. Charakteryzują się wysoką przyczepnością do podłoża oraz paroprzepuszczalnością, dzięki czemu zapewniają odpowiedni stopień izolacji. Ponadto klej do wełny kominkowej daje się nałożyć na tzw. trudne powierzchnie. Łatwość zastosowania czyni nasz produkt niezastąpiony w dziedzinie zapraw klejących.

 • Klej do wełny mineralnej o świetnych właściwościach roboczych

  Kleje marki BOLIX słyną ze swej uniwersalności. Rozważając, jaki klej do wełny mineralnej wybrać, nie sposób przejść obojętnie obok propozycji naszej firmy. Bez problemu można go użyć do wełny mineralnej oraz lamelowej w systemie ocieplania ścian zewnętrznych. Nadają się do klejenia metodą pasmowo-punktową czy grzebieniową, a także wykonywania warstwy zbrojonej. Klej do wełny mineralnej naszej produkcji wyróżnia się znakomitymi parametrami roboczymi, co pozwala na uzyskanie trwałej zaprawy. Warto podkreślić, iż nasze kleje nie wymagają długiego oczekiwania na związanie - następuje to już po ok. 48 godzinach, pozwalając na kontynuowanie prac.

 • Kleje do wełny kominkowej oraz mineralnej w przystępnej cenie

  Kleje prezentowane w tej kategorii zostały wyprodukowane przez naszą firmę, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaświadczyć o ich jakości. Decydując się na zakup materiałów bezpośrednio od naszych dystrybutorów, dostępnych w każdym województwie, można zyskać gwarancję niższej ceny kleju do wełny mineralnej czy kominkowej.

  Jeśli szukasz skutecznego i trwałego kleju do wełny mineralnej, cena przez nas oferowana powinna spełnić oczekiwania. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego, gdzie nasi specjaliści udzielą odpowiedzi na Twoje pytania.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów