• Wysokogatunkowy klej do wełny kominkowej

    Na naszą ofertę składają się kleje przeznaczone specjalnie do wełny kominkowej. Charakteryzują się wysoką przyczepnością do podłoża oraz paroprzepuszczalnością, dzięki czemu zapewniają w ten sposób dobrą izolację. Ponadto klej do wełny kominkowej daje się nałożyć na tzw. trudne powierzchnie. Łatwość zastosowania czyni nasz produkt niezastąpiony w dziedzinie zapraw klejących.

  • Klej do wełny mineralnej o świetnych właściwościach roboczych

    Kleje marki BOLIX są dość uniwersalne. Można je użyć zarówno do wełny mineralnej, jak i lamelowej w systemie ocieplania ścian zewnętrznych. Nadają się do klejenia metodą pasmowo-punktową czy grzebieniową, a także wykonywania warstwy zbrojonej. Klej do wełny mineralnej naszej produkcji wyróżnia się znakomitymi parametrami roboczymi, co pozwala na uzyskanie trwałej zaprawy. Poza tym nie potrzebuje dużo czasu, aby wyschnąć. Już po ok. 48 godzinach następuje zawiązanie zaprawy po przyklejeniu.

  • Kleje do wełny kominkowej oraz mineralnej w przystępnej cenie

    Jesteśmy producentem prezentowanych klejów. Zakup produktu bezpośrednio od naszych dystrybutorów to bardzo korzystna decyzja. Dzięki pominięciu wielu pośredników możesz otrzymać klej do wełny mineralnej czy kominkowej za znacznie niższą cenę. Mamy swoich dystrybutorów w każdym województwie.

    Jeśli interesuje Cię skuteczny i trwały klej do wełny mineralnej cena przez nas oferowana powinna spełnić oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby uzyskać odpowiedź na pytania dotyczące asortymentu. Z przyjemnością rozwiejemy wątpliwości.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów