Podkłady gruntujące pod tynk akrylowy i mineralny

 • Podkład pod tynk od Bolix

  Jednym z elementów niezbędnych do prawidłowego wykończenia ścian jest dobór odpowiedniego gruntu tynkarskiego. W tej kategorii dostępne są m.in. standardowe podkłady tynkarskie, preparaty pod farby silikonowe, preparaty gruntujące, silikonowe masy tynkarskie, podkłady polikrzemianowe i inne. Można ich użyć do wielu typów tynków:

  • silikonowych, silikatowych oraz silikonowo-siliskatowych,
  • akrylowych, mineralnych, gipsowych,
  • renowacyjnych oraz naprawczo-dekoracyjnych (np. BOLIX T-ND lub BOLIX T-NDTRAS),
  • cementowych i cementowo-wapiennych,
  • powierzchniach betonowych czy płytach gipsowo-kartonowych.

  Proponujemy bardzo szeroki asortyment, w którym można znaleźć podkłady spełniające najwyższe wymagania co do jakości i niezawodności. Niezależnie od wyboru - zarówno podkład pod tynk akrylowy jak i mineralny zapewnia szybką i bezproblemową pracę przy wykończeniu danego budynku lub jego elementu.

 • Podkłady tynkarskie – najważniejsze cechy

  Nasze grunty tynkarskie zostały stworzone z myślą o uzyskaniu jak najlepszego gruntowania podłoża. W asortymencie znajdują się podkłady gruntujące pod tynk o przeznaczeniu wewnętrznym oraz zewnętrznym, które wyróżniają się wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne (zwłaszcza wywołujące wilgoć). Utrudniają przy okazji porastanie przez organizmy mikrobiologiczne. W ten sposób wzmacniają podłoże i zapewniają jego długotrwałe użytkowanie. Podkład pod tynk – w zależności od modelu – może ujednolicić chłonność podłoża, zredukować pylistość, zapobiec przenoszeniu zanieczyszczeń czy ograniczyć efekt przebijania koloru podłoża przez strukturę tynku.

  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Nasi specjaliści pomogą w wyborze produktu i odpowiedzą na każde pytanie. 

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów